Zapraszamy na jesienną promocję do Instytutu Idea Fit & Spa!

Idea Fit Spa logojpg

Mieszczące się wśród zieleni i śpiewających ptaków ekskluzywne day SPA, w którym czujesz się jak w domu. W tym miejscu jest coś magicznego, co pozwala poczuć się zrelaksowanym i zapomnieć na chwilę o tym, co na zewnątrz. Przyjazne wnętrza, miła atmosfera tworzą całość w poczuciu przejścia przez magiczne drzwi.

Instytut Idea Fit & SPA bierze udział w licznych wydarzeniach dla kobiet w Poznaniu, a także w innych miastach Polski. Już po 11 miesiącach działalności otrzymał główną nagrodę w jednym z prestiżowych ogólnopolskich konkursów w kategorii „Gabinety kosmetyczne i Day SPA”, a także wyróżnienia w pozostałych jego edycjach. W Instytucie Idea Fit & SPA można skorzystać z ekskluzywnych zabiegów, jak i tych najbardziej podstawowych z zakresu kosmetologii i odnowy biologicznej. Bardzo duża uwaga przykładana jest do wysokiej jakości oferowanych usług i kosmetyków, które przed wprowadzeniem są starannie selekcjonowane i sprawdzane. Dzięki temu zespół Instytutu Idea Fit&Spa osobiście nadzoruje efekty.  

Czas dla siebie.

W dzisiejszym świecie nieubłaganie pędzący czas i pośpiech są przeszkodą by zrealizować swoje cele i marzenia związane z najważniejszą osobą na świecie, czyli „z Tobą”. Instytut Idea Fit & Spa znalazł na to rozwiązanie. Dzięki nowoczesnym światowym technologiom zaoszczędzisz czas jednocześnie mając gwarancję bezpieczeństwa i widocznych efektów.

Pierwszą propozycją jest nowość Onda DEKA – technologia CoolwavesTM zastosowana w urządzeniu, wykorzystuje działanie mikrofal, które precyzyjnie trafiają w tkankę tłuszczową. Energia fal CoolwavesTM dociera do warstwy podskórnej ”zjadając” komórkę adipocytową i usuwa ją na zawsze w sposób fizjologiczny przez układ limfatyczny. Ta nieinwazyjna technika efektywnie wyszczupla w bezpieczny i trwały sposób.

Proponowana ilość zabiegów to zaledwie 3 do 4 na wybraną partię. 


Endermologia LPG Alliance - najsympatyczniejsza technologia na świecie, która w bezbolesny sposób wyszczupla, redukuje cellulit, drenuje i niweluje zastoje limfy. Endermologia to nie tylko wyszczuplenie, to także skuteczne ujędrnienia i odnowa skóry. Dodatkowo protokoły medyczne pozwalają na efektywną pracę ze sportowcami w zakresie regeneracji mięśni, a także redukcję blizn i wiele innych. 

Proponowana ilość zabiegów to od 10 do 12.

 

Laser Palomar Vectus – trwała depilacja ciała, która oszczędza czas kobiet w stu procentach i jest zapewne innowacyjnym urządzeniem opartym na technologii laserowej. Warto zaznaczyć fakt, że aparatura została skonstruowana w taki sposób, by zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Zabiegi te cechują się dużą skutecznością, są przeprowadzane bardzo szybko i w sposób wygodny dla pacjentów.

Proponowana ilość zabiegów od 4 do 6.

 

Instytut Idea fit & spa powstał też po to by przypominać o relaksie. To świetne miejsce by spotkać się z przyjaciółką, sprezentować voucher mamie, a już na pewno jest to trafiony pomysł dla romantyków, by w świetle świec odbyć wspólny masaż, popijając lampkę Prosecco i jedząc wspólną kolację.

Bardzo często organizowane są tutaj też cykliczne - tematyczne spotkania z klientkami w przemiłej atmosferze i podobno z przepyszną kawą latte.

 

Instytut zaprasza na zabiegi w promocyjnych cenach, ważne od 15 października do 15 listopada 2019 r.

ONDA DEKA – 30% na 1 zabieg oraz na 1 wybrany PAKIET

ENDERMOLOGIE LPG Alliance – 10% na 1 zabieg lub 1 wybrany PAKIET

ZABIEGI KOSMETOLOGICZNE twarz oraz ciało -10 % na 1 zabieg


https://www.instytutideafitspa.pl/