Wonderland i Love is love dla blondynek i brunetek! A Ty który szampon Batiste wybierasz?

Suche szampony Batiste to produkty wegańskie. Ich głównym składnikiem jest wyselekcjonowana skrobia ryżowa, która jest nieszkodliwa dla skóry głowy, nie zatyka porów i nie wpływa na kondycję mieszków włosowych. Włosy po zastosowaniu szamponu Batiste w zaledwie 30 sekund odzyskają świeżość, jak po tradycyjnym myciu głowy - wystarczy je spryskać, delikatnie wetrzeć szampon i ułożyć. Włosy zyskują optycznie większą objętość, stają się puszyste, jedwabiście miękkie, uniesione u nasady a na dodatek pięknie pachną! Produkt nie wymaga wyczesywania.

IMG_7003_retjpg

W skład nowej, nagrodzonej linii suchych szamponów Batiste wchodzi pięć produktów: trzy wersje kolorystyczne dostosowane do koloru włosów, tj. dla brunetek, blondynek i szatynek (BLONDE, BRUNETTES, DARK HAIR) oraz dwa warianty zapachowe LOVE IS LOVE i WONDERLAND.

Suchy szampon WONDERLAND już samym opakowaniem wprowadza w wesoły nastrój pięknej śnieżnej zimy. W ślad za zimowym opakowaniem idzie i zapach – lekki i chłodny, w którym nuty cytrusowe doprawione są odrobiną gruszki, piżma i drzewa sandałowego. To zapach uniseks, polubią go mężczyźni, zachwycą się nim kobiety.
Batiste_wonderland_2600pxjpg

Z kolei LOVE IS LOVE wibruje rześkim malinowo-cytrusowym otwarciem, do którego po chwili dołączają ciepłe, zmysłowe aromaty ambry, drzewa sandałowego i wanilii.
Batiste_love_is_love_2600pxjpg

Wersje kolorystyczne suchych szamponów Batiste mają delikatny zapach bergamotki.

Poszczególne wersje przeznaczone są dla blondynek, szatynek i brunetek. Skrobia ryżowa w tych wariantach została zabarwiona tlenkami żelaza na odpowiedni kolor. Nie tylko świetnie odświeżają fryzurę, ale dodatkowo wzmacniają kolor, pomagają ukryć ślady siwizny i zamaskować odrosty. 

Marka Batiste ma ponad 40 lat doświadczenia w dziedzinie suchych szamponów. To w laboratoriach pracujących nad formułami suchych szamponów Batiste powstają rozwiązania, które wyznaczają wysokie standardy jakościowe i innowacje w produkcji. Na polskim rynku marka jest obecna od 2012 roku. W ciągu tych 8 lat polscy konsumenci wielokrotnie potwierdzili jakość Batiste – marka była nagrodzona ponad 30 razy. Produkty Batiste zdobyły wyróżnienia w plebiscytach organizowanych przez portale internetowe, wydawnictwa branżowe oraz w konkursach konsumenckich. W badaniach firmy Nielsen przeprowadzonych w okresie lipiec 2018 – czerwiec 2020 marka Batiste zajęła pierwsze miejsce pod względem udziałów wartościowych i wolumenowych (w litrach) w sprzedaży w segmencie suchych szamponów w kategorii szamponów.

* Według badań portali Wizaż i Ofeminin 99% kobiet deklaruje, że poleciłoby suchy szampon Batiste swoim bliskim oraz że sięgnie po niego ponownie.**

Dane te są zbieżne z trendami ogólnoświatowymi – na całym świecie Batiste niezmiennie od ponad 40 lat jest liderem w kategorii suchych szamponów.  

*Ocean Trade za Nielsen - Panel handlu Detalicznego, Cała Polska z Dyskontami (Drug), Sprzedaż wartościowa i sprzedaż wolumenowa (w litrach), Szampony, segment suchych szamponów, Okres skumulowany: lipiec 2018 – czerwiec 2019 oraz Okres skumulowany: lipiec 2019 – czerwiec 2020

**Badanie przeprowadzone w 2019 r. przez portal Wizaz.pl w grupie 139 użytkowniczek oraz badanie przeprowadzone w 2020 r. przez portal Ofeminin.pl w grupie 100 użytkowniczek.

 Więcej informacji na stronie: www.batiste.pl