Warzywne superfoods i wonne zioła – dieta dla skóry z Dermofuture Veggie!

Zdrowa rewolucja.

Od pewnego czasu hasło „zdrowy styl życia” króluje w mediach społecznościowych, blogach oraz prasie. Bardzo szybko przekształciło się ono w modę i z sukcesem przeniknęło do życia konsumentów, przekierowując ich uwagę na zdrowe rozwiązania. Wśród nich, ogromną popularnością cieszą się superfoods. Zrewolucjonizowały one kuchnię, teraz przyszedł czas na rewolucję w pielęgnacji skóry.

Veggie_kompozycja produkty_Easy-Resizecomjpg

Dieta dla skóry

Skóra jest naszym największym organem. Pełni nie tylko funkcje ochronne, ale również odbiera bodźce ze świata zewnętrznego i komunikuje doznania do układu nerwowego. Wygląd skóry odzwierciedla ogólny stan zdrowia. Jest osobistą wizytówką, która może o nas bardzo dużo powiedzieć. Zrozumiałe jest więc, że w ramach diety staramy się dostarczyć skórze wszystko, co najlepsze. A skoro tak skrupulatnie wspieramy ją od wewnątrz, to nie powinniśmy zapominać również o jej pielęgnacji od zewnątrz. W obu przedsięwzięciach z pomocą przyjdą wspomniane superfoods. Czemu? Ponieważ są bogatym źródłem przeciwutleniaczy, witamin, minerałów oraz kwasów tłuszczowych kluczowych dla zdrowia i pięknego wyglądu skóry.

 

Pielęgnacyjne superfoods Veggie

Dermofuture Veggie to kosmetyczna propozycja pielęgnacji składnikami superfoods. Formuły wegańskie, bez sztucznych barwników, wykorzystują odżywcze warzywa i aromatyczne przyprawy, aby włączyć ich moc w proces kondycjonowania cery.

Seria została skomponowana tak, aby dbać o skórę na każdym etapie codziennej rutyny kosmetycznej. Ekstrakty roślinne zawarte w glinkach, wodach micelarnych i tonizujących hydrolatach, intensyfikują uczucie świeżości i czystości oraz przygotowują cerę do dalszej aktywnej pielęgnacji. Wśród produktów Veggie, na szczególną uwagę zasługuje innowacyjne HydroJELLY-  esencjonalna roślinna pielęgnacja zamknięta w wyjątkowo delikatnej, super-lekkiej formule.  

New Project 2jpg

Superfoods a potrzeby cery

Dermofuture Veggie do kosmetyczna dieta specjalnie dobrana do potrzeb różnych typów cery.  

Opracowując pielęgnację cery delikatnej i suchej, skupiano się na składnikach przywracających komfort. Nawilżająco-łagodząca kompozycja z ekstraktami z jarmużu i fenkułu, które są bogatym źródłem mikroelementów i antyoksydantów, zadba o miękkość i młody wygląd cery. 


New Project 1jpg

(zdjęcia) Źródło: Instagram/praktykulinarni

 

Nawilżenie i równowaga były priorytetami w pracy nad linią do cery mieszanej i tłustej. Zadanie utrzymania estetycznego wyglądu cery, a także obniżenia jej skłonności do nadmiernego przetłuszczania powierzone zostało specjalnej kompozycji z ekstraktem z ogórka, orientalnym imbirem oraz hydrolizowanym ekstraktem z drożdży o działaniu normalizującym.

Veggie_kompozycja_masy_Easy-Resizecomjpg

W przypadku cery normalnej postawiono na ekstrakt z pestek dyni, która jest bogatym źródłem siarki i cynku - minerałów wspomagających kondycję i wygląd skóry. Formułę wzbogaca wyraziste chili, które subtelnie pobudza aktywność skóry.

               

Charakteru serii dodają wyjątkowe zapachy, w których niebanalne aromaty jarmużu czy pomidora cherry przełamują intrygujące nuty drzewne, cytrusowe i ziołowe.  

Veggie_logo_haslojpg

Czy jesteś gotowa na zdrową rewolucję z Dermofuture Veggie?  

Autor tekstu:

Monika Borkowska, ekspert Dermofuture

Więcej na: https://dermofuture.com/