Tytuł Kobieca Marka Roku został przyznany marce Sensitima

logo w jpgjpg

na_strone1jpg

Z miłości do natury, zapachów i pięknych wnętrz, stworzyli niepowtarzalną kolekcję ręcznie tworzonych, produktów, które idealnie wkomponują się kolorystycznie w Twoje wnętrza, nadając im jednocześnie niepowtarzalny zapach.

Każdy zapach ma swój kolor, a każdy kolor pachnie. Postanowili połączyć je harmonijnie w pięknych, naturalnych formach inspirowanych, otaczającą przyrodą, podróżami,otaczającym nas światem abyś wprowadziła do swojego domu wyjątkowe emocje.

Tworzą je ręcznie z gliny, drewna , malujemy sercem. Każdy wzór jest jedyny w swoim rodzaju, tworzony z ogromną pasją i dbałością o szczegóły.Dlaczego? Ponieważ wierzą w to, że zobaczysz w nich siebie i zaprosisz do swojego domu tak, aby czarowały swoim pięknem i otulały zapachem Twoje wnętrza, domowników i gości.na_stron2jpg

Bo kiedy zamykasz drzwi swojego domu, w tyle zostawiasz cały zgiełk, dynamiczne życie miasta, dom- twój azyl. Kochasz każdy jego zakamarek. Drobiazgi nadają mu charakteru, takiego jak lubisz. Spokój harmonia, prostota,ciepło szczęście, radość, uśmiech, miłość…..to wszystko zaklęte jest w ich ręcznie tworzonych i ręcznie malowanych ozdobach ceramicznych. Wybierz swój ulubiony i otocz swój dom niezwykłym zapachem. Poczuj jak pięknie!

Są dumni, że tworzą i produkują w Polsce.

na_strone3jpg

https://sensitima.pl/