Tytuł Kobieca Marka Roku dla sieci salonów Depilacja.pl!

logo-depilacja-plpng

Depilacja.pl – komfort gładkiej skóry każdego dnia

Sieć salonów Depilacja.pl powstała z chęci udostępnienia najlepszej na rynku trwałej metody usuwania zbędnego owłosienia, jak największej grupie osób. Wszystko zaczęło się od jednego gabinetu, który powstał w Warszawie w 2016 roku. Dziś są już 23 gabinety w 15 miastach na terenie całej Polski. Wszędzie zachowywany jest wysoki standard obsługi.


depilacjapljpg

Dlaczego warto skorzystać z depilacji laserowej?

Depilacja laserowa laserem diodowym daje spektakularne efekty, dlatego jest wymarzonym rozwiązaniem dla osób, które marzą o permanentnie gładkiej skórze. Dzięki depilacji laserowej można zyskać komfort gładkiej skóry każdego dnia, co pozwala na wzrost pewności siebie w każdej sytuacji.

Wystarczy seria zabiegów, by pozbyć się z ciała aż 95% owłosienia. Dzięki temu można oszczędzić pieniądze, które bez trwałego rozwiązania problemu powracających włosków, byłyby przeznaczane na zabiegi depilacji innymi metodami.

Dodatkowym zyskiem jest czas, który zamiast na usuwanie włosków można wykorzystać na realizację marzeń. Statystycznie – na usuwanie włosków poświęcamy pełne dwa dni w ciągu roku. Można więc uznać depilację laserową za inwestycję w jeden nadprogramowy weekend.


depilacjapl1jpg

Co wyróżnia zabiegi w salonach Depilacja.pl?

W ofercie gabinetów Depilacja.pl znajdują się wyłącznie zabiegi depilacji laserowej. W każdym z nich pracują doświadczone laseroterapeutki z wykształceniem kosmetologicznym i specjalnym certyfikatem potwierdzającym wiedzę oraz umiejętności w zakresie wykonywania zabiegów depilacji laserowej.

Zabiegi wykonywane są laserami LightSheer Duet i Desire, które są uznawane za sprzęt medyczny i posiadają certyfikat bezpieczeństwa FDA. Aby zadbać o właściwą pielęgnację skóry, powstały autorskie specjalistyczne balsamy przeznaczone do stosowania po zabiegu.

Firmę wyróżnia szczególna dbałość, by każdy zabieg był wykonywany profesjonalnie i na prostych zasadach. Z tego powodu powstał prosty cennik, w którym każda z dwunastu części ciała kosztuje tyle samo. Klientki mają do wyboru skorzystanie z pojedynczego zabiegu lub ważny przez cały rok pakiet do skutku. Ponadto na podstawie najczęściej wykonywanych zabiegów stworzone zostały trzy super pakiety, które pozwalają dodatkowo oszczędzić przy wykonywaniu zabiegów na kilka części ciała jednocześnie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat depilacji laserowej lub już wiesz, że jest to zabieg dla Ciebie – koniecznie odwiedź stronę internetową depilacja.pl lub zadzwoń pod numer telefonu: 22 699 96 00. Firmę znajdziecie również na Facebooku  i Instagramie.

Sieć gabinetów Depilacja.pl posiada siedziby w największych miastach w Polsce: w Warszawie (5 lokalizacji), Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Gliwicach, Katowicach (2 lokalizacje), Krakowie (2 lokalizacje),  Lublinie, Łodzi, Poznaniu (2 lokalizacje), Rzeszowie, Toruniu, Szczecinie i Wrocławiu (2 lokalizacje).