Tytuł Kobieca Marka Roku dla marki DermoFuture!


dermofuture_logo-mjpg

Marka DermoFuture DermoFuture dostarcza swoim klientkom najwyższej jakości produkty kosmetyczne bezpieczne dla zdrowia i o potwierdzonej skuteczności. Kosmetyki tworzone są w oparciu o najnowsze technologie z zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie kosmetologii. Dzięki stale prowadzonym badaniom naukowym w szwajcarskich laboratoriach, powstają produkty, które staja się przełomowe w pielęgnacji twarzy i ciała. Punktem wyjścia dla specjalistów z DermoFuture jest kobiece piękno, satysfakcja klientek, których potrzeby wyznaczają kierunki rozwoju firmy. 

DermoFuture to alternatywa dla zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Formuła preparatów DermoFuture pozwala z sukcesem zwalczać oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki, utrata jędrności, opadający owal twarzy i inne, w warunkach domowych. Dodatkowo na stronie internetowej marki znajdują się tuturiale, które w zrozumiały sposób pokazują procedurę wykonania zabiegu, szczegółowo opisując każdy jego etap.

Wszystkie produkty marki DermoFuture, przed dopuszczeniem do użytku podlegają surowej kontroli jakości oraz poddawane są wielowymiarowym testom laboratoryjnym.  Przeprowadzone procedury  zapewniają bezpieczeństwo oraz gwarantują najlepszą jakość produktów oddanych do użytku.

Marka DermoFuture zostałą nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2017!

dermofuture_kmr_2png

VITA-C PERFEKCYJNY KREM NA NOC - 100% skuteczności witaminy C

fvita-cperfekcyjnykremnanocpng

VITA-C PERFEKCYJNY KREM NA NOC, wzbogacony w witaminę C, hamuje wytwarzanie melanicznego pigmentu w celu zwiększenia jasności skóry. Działa na cerę przeciwutleniająco, ochronnie, wychwytuje wolne rodniki. Arbutyna rozjaśnia skórę, nadając jej świetlisty i promienny wygląd, ponadto oczyszcza koloryt skóry, przez co staje się ona gładsza i wygląda bardziej promieniście i świeżo. Unikalna formuła KREMU zawiera naturalne ekstrakty roślinne, aby zapewnić maksymalne nawilżenie i odżywienie w nocy. Wykonany w 100% z naturalnych owoców, które wygładzają skórę i wyrównują jej koloryt. Zapewnia 100-procentową skuteczność witaminy C, pozostawia rozjaśnioną skórę, bez przebarwień.

Sposób użycia:

Oczyścić skórę twarzy, nałożyć krem i delikatnie wmasować w skórę, omijając okolice oczu. Stosować na noc.


PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NAPRAWCZY ZE ŚLUZU ŚLIMAKA

fprzeciwzmarszczkowykremnaprawczypng

Zawarty w PRZECIWZMARSZCZKOWYM KREMIE NAPRAWCZYM śluz ślimaka natychmiastowo poprawia kondycję skóry. Naczynka stają się mniej widoczne, zaczerwienienia skóry zmniejszają się, zostaje ona wygładzona i zregenerowana. Dodatkowo adenozyna skutecznie unosi owal twarzy, a drobne zmarszczki zostają zredukowane. Cera staje się gładka, promienna i odmłodzona.

Silnie skoncentrowany śluz ślimaka daje efekt naprawy skóry, przyczynia się do jej odnowienia, przywraca jędrność i elastyczność, zapobiega starzeniu się, zapewniając jej maksymalne nawilżenie. Zawarty w produkcie ekstrakt z Centella asiatica działa łagodząco i sprawia, że skóra staje się bardziej matowa. Z dnia na dzień jest gładsza i bardziej nawilżona.

Sposób użycia: Rano – nanieść odpowiednią ilość produktu, delikatnie wmasować, nałożyć codzienny makijaż. Wieczorem – nanieść większą porcję niż rano i pozostawić na noc do wchłonięcia.

Nanosić dwa, trzy razy dziennie na miejsca wymagające szczególnej uwagi, znamiona, rozszerzone pory, blizny na twarzy itp.

EKSPRESOWA MASKA-KREM WYBIELAJĄCA WHITE EXPERT  - podwójne działanie: wybielające i przeciwzmarszczkowe

fekspresowamaska-kremwybielajcapng

EKSPRESOWA MASKA-KREM WYBIELAJĄCA sprawia, że skóra staje się bielsza i rozświetlona zaraz po zaaplikowaniu (można stosować na całym ciele). Łatwy w użyciu produkt ze składnikami aktywnymi: ekstraktem ze śluzu ślimaka i  witaminą  C. Składniki aktywne wchłaniają się w najgłębsze warstwy skóry, tym samym nawilżają ją i  odżywiają. Śluz ślimaka widocznie poprawia napięcie skóry i  wygładza drobne zmarszczki. Formuła mlecznej kremowej maski powstała, by odkryć Twoją naturalną, promienną skórę. Zawarta w produkcie witamina C i  arbutyna stopniowo wpływają na rozjaśnienie i  wybielenie skóry, przez co nabiera ona promienności. Wzbogacona naturalnym ekstraktem botanicznym maska-krem doskonale nawilża skórę, a  zawarty w niej śluz ślimaków przywraca skórze elastyczność.

Obecność adenozyny, która jest częścią DNA, zapewnia utrzymanie kształtu włókien kolagenowych i  tworzenie nowych – młodych i  zdrowych, a  zatem ma za zadanie ponownie zwiększyć ich ilość, pomagając skórze utrzymać elastyczność. Produkt stosowany regularnie czyni skórę gładszą i zrelaksowaną. Używać zwłaszcza rano, przed poranną codzienną pielęgnacją; efekt rozjaśnienia utrzymuje się na skórze nawet do 12 godz. Stosować regularnie, aby efekt wybielenia utrzymywał się długo. Dla uzyskania mocniejszego efektu rozjaśnienia można pozostawić MASKĘ-KREM na twarzy na kolejną minutę. W  zależności od tego, jak mocne rozjaśnienie skóry ma zostać osiągnięte, zwiększać czas pozostawienia maski na twarzy.

Efekty:

 -Natychmiastowy efekt – zaraz po zaaplikowaniu skóra staje się rozjaśniona i wybielona.
 -Efekt wybielenia – arbutyna sprawia, że ciemna skóra staje się bielsza.
 -Efekt przeciwzmarszczkowy – adenozyna pomaga zwalczyć drobne zmarszczki i opadającą
 skórę.
 -Ekstrakt ze śluzu ślimaka łagodzi podrażnienia i nawilża skórę, sprawia, że staje się ona gładka.

Sposób użycia: Oczyścić dokładnie skórę twarzy, osuszyć ją i zaaplikować niewielką ilość produktu, wmasowując go w skórę. Po masażu spłukać pozostałości produktu czystą, ciepłą wodą, ponownie osuszyć skórę i kontynuować codzienną pielęgnację skóry jak zawsze. (Produkt może być używany na twarz, szyję, ręce, nogi – tam gdzie występuje taka potrzeba. Można stosować go do codziennej pielęgnacji jako balsam).

 http://www.dermofuture.pl/pl/