Sutricon , najbardziej rozpoznawalny wybór  wśród silikonowych preparatów na blizny!

Marka Sutricon należy do portfolio polskiej firmy farmaceutycznej  Verco S.A . Organizacja działa na rynku od ponad 20 lat i specjalizujemy się w ginekologii, okulistyce w obszarze skin care. Podstawą naszego działania jest innowacyjność rozwiązań terapeutycznych, dzięki ścisłej współpracy ze środowiskiem naukowym. Dostarczamy na rynek zaawansowane produkty farmaceutyczne oraz angażujemy w szereg aktywności edukacyjnych, które nie tylko budują społeczne zaufanie, ale przede wszystkim wpływają na poprawę jakości zdrowia i samopoczucia całej rodziny. W portfolio marki znajdują się miedzy innymi plastry oraz żele na blizny. 

img3jpg

- Silikonowe plastry Sutricon skutecznie poprawiają wygląd i elastyczność blizn. Innowacyjna struktura, zawierająca żel silikonowy, posiada właściwości zbliżone do zdrowej ludzkiej skóry zapewniając optymalne środowisko gojenia blizny (przepuszczalność tlenu i zapobieganie procesowi nadmiernej transepidermalnej utracie wody). Nasze plastry redukują dyskomfort związanych  z blizną, niwelując uczucie swędzenia oraz ciągnięcia skóry oraz zapobiegają powstaniu blizn przerostowych.

img2jpg

Rekomendujemy plastry do terapii wszystkich rodzajów blizn. Skuteczność i bezpieczeństwo silikonu zostały potwierdzone w licznych  badaniach klinicznych. Niezwykle cennym dla nas jest fakt, że blisko 95% osób stosujących terapię plastrami Sutricon potwierdziło ich skuteczność[1]. Ponad to Sutricon CC dedykowany bliznom po cesarskim cięciu posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku. Ta rekomendacja dodatkowo wskazuje jak blisko jesteśmy z naszymi pacjentkami. Nie traktujemy blizny jako problem a jako możliwość pomocy kobietom.

img1jpg

- Silionowy żel Sutricon rekomendowany jest do stosowania na ruchomych, odkrytych powierzchniach ciała oraz twarzy.  Dzięki unikalnej formule „non-oily” żel nie brudzi i nie przykleja się do ubrań zapewniając matowy, aksamitny wygląd na skórze bez efektu świecenia. Do pielęgnacji blizn narażonych na ekspozycję słoneczną, szczególnie w okresie wiosenno-letnim polecany jest Sutricon UV Protect o dwukierunkowym działaniu: silikonu i filtra przeciwsłonecznego SPF35.

packshotyjpg

Jesteśmy dumni, że marka Sutricon  to najbardziej rozpoznawalny wybór  wśród silikonowych preparatów na blizny. Nasze plastry były najlepiej sprzedającymi się plastrami silikonowymi w 2019 r.[2]

W nietypowym dla wszystkich 2020 roku udało nam się być jeszcze bliżej naszych pacjentów, uważnie słuchając ich rekomendacji oraz reagując na problemy.  Jesteśmy przekonani, że możemy wprowadzać kolejne innowacyjne rozwiązania, tak aby jak najefektywniej dbać o zdrowie i o wygląd naszych pacjentów.   

www.sutricon.pl 


[1] Ocena skuteczności terapii blizn plastrami Sutricon; badanie net., 11.2015, n=40.

[2] Sprzedaż plastrów Sutricon; 46A3 SCAR&KELOID PROD NONMEDIC, YEAR 2019, dane na podstawie IQVIA 2019