SunewMed+ polska marka dermokosmetyków, którą pokochały Gwiazdy!

Teraz każdy może mieć piękną skórę. SunewMed+ to polska marka dermokosmetyków, którą pokochały Gwiazdy.    

Marka Sunewmed+ jest specjalistą w branży kosmetyków profesjonalnych, która zaopatruje najlepsze gabinety i kliniki medycyny estetycznej. Doświadczenie w branży profesjonalnej nauczyło zespół marki odkrywać wyjątkowe produkty, których skuteczność i szybkość działania dorównuje kosmetykom profesjonalnym. 

"Wiemy, że kobiety uwielbiają kosmetyki, których efekty widoczne są natychmiast, kiedy z dnia na dzień widać, jak skóra odzyskuje młodzieńczy wygląd i blask. Wysoce skuteczna linia sunewmed+ przeznaczona jest dla każdej z nas. Firma Sunewmed+ została stworzona przez kobiety dla kobiet, znamy wasze potrzeby i oczekiwania."

Natalia Siwiec została twarzą i ambasadorką marki na rok 2020
1jpg


Linia Essence+ marki Sunewmed+ została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2020

AKTYWATOR POD KREM DO TWARZY I OCZU 

Wielozadaniowy kosmetyk łączący w sobie funkcję aktywnej maski odmładzającej i przeciwzmarszczkowego serum. Już zaledwie po kilku tygodniach stosowania aktywatora Essence+, zauważysz, że będziesz mogła zrezygnować z nakładania make up czy korektora. Każde użycie Aktywatora sprawia, że drobne linie zmarszczek są mniej widoczne potęgując elastyczność i jędrność skóry. Twoja cera nabierze jednolitego zdrowego kolorytu, będzie jędrniejsza i pełna blasku. Wypełni linie i zmarszczki nadając skórze satynową gładkość. Aktywator Essence+ uczyni pielęgnację skóry bardziej skuteczną i zwiększy efekty działania stosowanych kremów do twarzy. Bogactwo składników odmładzających i ich kompatybilność czynią ten produkt jednym z najlepszych kosmetyków odmładzających do twarzy. 

Dotota-Wiel20200106_105004-01jpg

MASKA HYBRYDOWA Z PEPTYDAMI I ŚLUZEM ŚLIMAKA ESSENCE+ 

Intensywnie odmładzająca i uelastyczniająca maska w płacie do twarzy. Linia masek inspirowana efektami zabiegów medycyny estetycznej. Wyraźna poprawa od pierwszego użycia. Najnowsze osiągnięcie technologiczne. Wielopoziomowe działanie maski gwarantuje ekstremalny efekt. Skóra zyskuje odpowiedni poziom nawilżenia, dzięki czemu poprawia się jej gęstość i sprężystość. Ekstremalny efekt- odbudowa komórek i ich regeneracja. Silne odżywienie, działanie wypełniające zmarszczki. Redukcja zmarszczek i blizn, ujędrnienie i poprawa owalu twarzy, pielęgnacja każdego rodzaju skóry, szczególnie cer dojrzałych, odwodnionych, poszarzałych z przebarwieniami. Również do cery zmęczonej, pozbawionej życia, wymagającej silnej regeneracji i liftingu.

Dotota-Wielvbzjpg