Suknie Nuli nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku

pmp_Nuli_logotyp_01jpg

Klasa, prostota, minimalizm – suknie marki Nuli to esencja tych trzech słów. Tworzymy markę opartą o potrzeby emocjonalne i wartości atrakcyjne dla współczesnych kobiet. Idea, która przyświeca nam przy tworzeniu kolekcji, to słowa Grety Garbo „Pragnę być sobą w pełni. Nic mniej mnie nie zadowala”

Największą inspiracją dla marki Nuli jest kobieta wierna sobie, niezależna, z „otwartą głową” i sercem. Jest pełna tajemnicy i seksapilu. Tworzymy kolekcję dla kobiet wiernych sobie i lubiących swoją kobiecość.

Każda kolekcja to inna historia, jednak wszystkie utrzymane są w stylu, którego podstawą są proste, czyste formy dające wolność skomponowania sukni ślubnej, która będzie mieszanką elegancji i luksusu.

Limoncellcertjpg


O wyjątkowości marki świadczy limitowana ilość modeli. Nuli to zawsze wyłącznie 12 propozycji sukien ślubnych inspirowanych różnorodnością współczesnego świata.

Tworząc suknię czerpiemy pełną garścią z różnych tradycji, kultur i estetyk. Widzimy kobietę, taką jaką jest. Po prostu napisz swoją bajkę…

Suknie dedykowana jest kobiecie ciekawej świata, poszukującej nowych sposobów na wyrażenie własnej osobowości. Wyznaczającej trendy. Odważnej – znającej swoje potrzeby a przede wszystkim lubiącej swoją kobiecość.

Suknie są klasyczne, bazujące na miękkich tkaninach, które idealnie otulają sylwetkę. Suknie Nuli perfekcyjnie wydobywają atuty kobiecej sylwetki oraz naturalny seksapil. Kolekcja Nuli łączy w sobie kwintesencję tajemniczości, którą każda kobieta nosi w sobie z odwagą w wyrażaniu swojej indywidualności. Jest mozaiką smaków, zmysłów i obrazów.

TW_21_Sesja_IIIc-08jpg


http://nuli.com.pl/