Sleep Art – bielizna nocna inspirowana sztuką!


Marka Sleep Art powstała z pasji i miłości do mody oraz sztuki, na bazie wieloletniego doświadczenia w krawiectwie i produkcji odzieży. Projekt ruszył w trudnych czasach pandemii, pod wpływem obserwacji zmieniających się trendów i deficytu oryginalnych produktów typu homewear na polskim rynku.

Sesja-bez-nazwy2-0024sjpg

W ofercie Sleep Art można znaleźć eleganckie piżamy, casualowe komplety, zmysłowe koszulki nocne, a także szlafroki dopełniające spójny domowy look. Każdy model jest wykonany z najwyższą starannością, dbałością o szczegóły, szacunkiem dla rzemiosła krawieckiego, luksusowo wykończony i zapakowany w efektowne pudełko o formie ramy z reprodukcją odpowiedniego obrazu.

Sesja-bez-nazwy0017sjpg

Wśród wielu propozycji w różnym stylu znalazły się zarówno romantyczne piżamki inspirowane barokowymi kompozycjami z motywami kwiatowymi, pastelowe komplety z nadrukami impresjonistycznych pejzaży Moneta, eleganckie modele w ekspresyjne wzory z obrazów van Gogha, jak i nieszablonowe, nowoczesne stylizacje w duchu geometrycznego abstrakcjonizmu.

Sesja-bez-nazwy0846sjpg

 Misją marki jest ubieranie współczesnych kobiet w sztukę, aby czuły się piękne, zadbane i by mogły celebrować wolny czas w wyjątkowych stylizacjach, dodających pewności siebie, poprawiających samopoczucie i wyrażających osobowość. Firma adresuje swoje kolekcje do pań świadomych siebie, dbających o swój wizerunek i nastrój wieczorów, przykładających wagę do detali i cieszących się życiem we wszystkich jego aspektach. Ekskluzywna bielizna nocna, w efektownym i zaskakującym opakowaniu prezentującym się jak obraz, to także wspaniały pomysł na prezent dla bliskiej osoby: żony, dziewczyny, przyjaciółki czy mamy. Taki upominek sprawi, że każda zabiegana kobieta poczuje się magicznie i odkryje nowy wymiar wypoczynku po ciężkim dniu.

Sesja-bez-nazwy30227sjpg

Marka Sleep Art dopiero wkroczyła na rynek, ale doświadczenie w branży odzieżowej, wysoka etyka biznesowa, wszechstronne podejście do budowania wizerunku, uważne wsłuchiwanie się w potrzeby współczesnych kobiet, otwartość na inspiracje i czerpanie z najszlachetniejszych tradycji - dobrze wróżą na przyszłość.

Sesja-bez-nazwy30767sjpg

Więcej pięknych propozycji można zobaczyć w sklepie internetowym https://sleepart.pl/ , zapraszamy także na profil firmowy „Sleep Art” na Facebooku oraz „sleepart.eu” na Instagramie.

Sleep Art - opakowanie - 01jpg

Więcej na: 
https://sleepart.pl/