ReNew Institute Laureatem Kobiecej Marki Roku 2018!

RE NEW INSTITUTE jpegjpg

Odzyskaj młodość i blask

Specjaliści z ReNew Institute wierzą w to, że każdy człowiek zasługuje na to, by cieszyć się młodością i pięknem jak najdłużej. Jest to elementarna potrzeba, od której zależna jest samoakceptacja oraz to, jak się czujemy i funkcjonujemy w świecie.

Instytut medycyny estetycznej i kosmetologii ReNew to najlepsi specjaliści i starannie dobrane, nowoczesne technologie – wszystko podporządkowane realizacji jednego celu: sprawiamy, że piękno i młodość wracają do Ciebie i pozostają na dłużej!

Poznaj misję ReNew

Dobro klientów to priorytet dla ReNew Institute. Nie ma nic ważniejszego niż ich zdrowie, komfort i dobre samopoczucie. Każda osoba odwiedzająca ReNew może mieć pewność, że specjaliści z kliniki będą kierować się wyłącznie jej potrzebami i będą skoncentrowani w 100% na rozwiązaniu jej problemów.

ReNew świadczy pełne spektrum usług z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, modelowania sylwetki. Specjalizuje się w planowaniu indywidualnych programów i przeprowadzaniu zabiegów anti-aging, pielęgnacji skóry twarzy i ciała oraz kształtowania sylwetki. Stosuje innowacyjne metody likwidacji tkanki tłuszczowej i ujędrniania skóry, a także zabiegi odprężające i regenerujące. Są to najwyższej jakości usługi, identyczne jak te świadczone w najlepszych klinikach w Europie i na świecie.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE

Instytut funkcjonuje od 6 lat. Specjaliści z ReNew są doświadczeni i doskonale wykwalifikowani. Posiadają odpowiednie certyfikaty i biorą udział w konferencjach branżowych. ReNew śledzi światowe trendy, dzięki czemu może jeszcze sprawniej spełniać oczekiwania swoich klientów.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

ReNew koncentruje się na swoich klientach i celach, jakie chcą osiągnąć. Plan zabiegowy dobierany jest w taki sposób, aby uzyskać jak najlepsze efekty przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

ReNew bazuje na najnowszych metodologiach zabiegowych. Klienci korzystają z możliwości innowacyjnych urządzeń, dzięki którym możliwe stało się to, co jeszcze nie tak dawno temu było poza możliwościami medycyny.

SPRZYJAJĄCA LOKALIZACJA

Położone blisko morza gabinety stworzone zostały w taki sposób, aby już samo miejsce (nowoczesne i harmonijne) pomagało się zrelaksować i wytworzyć stan umysłu sprzyjający pozytywnym zmianom.

Klinika oferuje:

·         zabiegi medycyny estetycznej

·         modelowanie sylwetki

·         zabiegi kosmetologiczne

·         leczenie łysienia

www.renewinstitute.pl/


renew-marka-logojpg