Pielęgnacja „Twojej rutyny” z Dermofuture Daily Care!


Jak wygląda Twoja codzienność? Zapewne można by ją opisać kilkoma hasłami: praca, dom, rodzina, hobby. Niby niewiele, ale gdybyśmy podeszli do tematu bardziej szczegółowo, to lista czynności nie miałaby końca. Różnorodność i ilość dziennych aktywności wynika z niemal nieograniczonych możliwości, które oferuje otaczająca nas rzeczywistość, a powiedzenie „chcieć, to móc” jest dziś bardziej realistyczne niż kiedykolwiek. Pozostaje pytanie, jak wśród codziennych obowiązków znaleźć czas, aby móc korzystać z przepychu możliwości? Z pomocą nadchodzi rutyna!

Rutyna w życiu nie oznacza monotonii czy nudy. To schemat, który pomaga uporządkować codzienność i usprawnia realizację prostych zadań, abyśmy mogli skupić się na tym, co ważne i daje satysfakcję. Rutyna oszczędza czas i energię, więc warto ją „pielęgnować” wszelkimi dostępnymi środkami – również tymi kosmetycznymi.

W roli partnera w pielęgnacji „Twojej rutyny” sprawdzą się kosmetyki Dermofuture Daily Care. Z łatwością wybierzesz swój idealny szampony, odżywkę, żel pod prysznic oraz balsam.

kompozycjapng

Kreując produkty skupiano się na potrzebach pielęgnacyjnych podyktowanych codzienną rutyną. Postanowiono odzwierciedlić je w benefitach, jak również w komunikacji produktowej, która zarówno tekstowo jak i graficznie odnosi się do „Twojej rutyny”, np. szampon dla osób, które często myją i suszą włosy, czy balsam do ciała z energetyzującą limonką, dla osób żyjących w biegu.

dermoikonyjpg

Proste kompozycje Daily Care nie czarują  «zaawansowanymi technologiami ». Ich celem jest codzienna pielęgnacja, która bazuje na sprawdzonych, rozpoznawalnych oraz bliskich ciału i duszy składnikach, np. biała herbata, wspomniana limonka, świeża mięta, łagodzące masło shea czy kwas hialuronowy.

Tworząc produkty zwracano również uwagę na jakość i komfort stosowania. To właśnie dlatego wybrano opakowania z wygodną pompką oraz zdecydowaliśmy się na duże pojemności, które oszczędzają Twój czas, ponieważ starczają na dłużej.

Dermoartykujpg

Dbając o ciało postanowiono zadbać również o Twój nastrój. Intensywna kolorystyka oraz nowoczesny styl produktów poprawi Ci humor i doda uroku łazience.

Czy jesteś gotowa na pielęgnację „Twojej rutyny”?

Autor tekstu:

Monika Borkowska, ekspert Dermofuture

Logo Dermofuture Daily CareJPG

Więcej na: https://dermofuture.com/

FB : dermofuture

IG : dermofuture