PharmaVerum z tytułem Kobiecej Marki Roku!

PharmaVerum jest producentem wysokiej jakości suplementów diety. Firma posiada wieloletnie
doświadczenie w branży, dostęp do najwyższej jakości surowców oraz może poszczycić się bliską współpracą z licznymi ekspertami z branży. Misją PharmaVerum jest to, aby każda kobieta mogła poczuć się w pełni sobą we własnym ciele, poprzez dostarczenie mu tego, co dla niego najlepsze. Nazwa firmy to powiązanie słowa Pharma - odnoszącego się do farmakologii oraz Verum – oznaczającego prawdziwość, rozumianą jako wiarygodność i uczciwość w życiu, a także w biznesie.

IMG_5302JPG

Firma kieruje się maksymą Prawdziwe piękno zaczyna się od środka.

IMG_5272_jpg_Easy-Resizecomjpg

Topowy produkt PharmaVerum to
 Beautyllagen. Ten nutrikosmetyk z kolagenem rybim NatCol, najczystszym na świecie związkiem siarki OptiMSM, witaminą C, kwasem hialuronowym i biotyną, produkowany jest w Polsce.  Kolagen to fundament w pielęgnacji skóry, dzięki któremu pozostaje ona jędrna i napięta. Z upływem czasu ilość kolagenu znacząco spada, co powoduje pojawianie się pierwszych oznak starzenia. Dlatego tak ważne jest dostarczanie kolagenu, najlepiej w połączeniu z witaminą C oraz siarką OptiMSM, które współdziałają w tworzeniu nowych tkanek, a także pobudzają tworzenie kolagenu.

IMG_5484_Easy-Resizecomjpg

Beautyllagen dedykowany jest przede wszystkim kobietom i odpowiada na ich potrzeby w zakresie zadbanych i zdrowych włosów, skóry i paznokci, jak również wzmocnienia odporności całego organizmu. Jego składniki zostały dobrane w taki sposób, aby maksymalnie wspomóc ciało w walce z upływającym czasem, a jednocześnie poprawić samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne, pozwalając zachować zdrowie oraz urodę. Ten kompleks najwyższej jakości składników ma formę proszku o smaku pomarańczowym. Jego działanie poparte jest licznymi badaniami klinicznymi.
Za co kobiety cenią Beautyllagen?
> Szybkość działania - pierwsze oznaki ujędrnienia skóry są dostrzegane już po pierwszym miesiącu suplementacji!
> Zahamowanie wypadania włosów
> Poprawa stanu skóry
> Poprawa funkcjonalności stawów
> no i ten przyjemny, pomarańczowy smak!


Więcej informacji na: https://pharmaverum.pl/