Partner Kobiecej Marki Roku- Tryumf Łączą nas zwycięstwa

T1 1jpg

Droga do zwycięstwa zazwyczaj zaczyna się od marzeń i odwagi, by po nie sięgnąć. Następnie jest ciężka praca i pokonywanie własnych ograniczeń, a kiedy staniemy już na podium i spojrzymy na drogę za nami, na zdobyte doświadczenia i ludzi, z którymi ją przebyliśmy, czujemy to, co jest najlepszą nagrodą za wysiłek – TRYUMF.

            Tryumf sp. z o.o. w Stalowej Woli to rodzinna firma założona w 1991r. Produkując prestiżowe trofea sportowe i biznesowe staliśmy się niekwestionowanym liderem w swojej branży na rynku krajowym.

            Najnowsza technologia oraz najwyższej jakości materiały – to codzienność w naszej firmie. Wiemy jak dla każdego człowieka ważny jest moment zwycięstwa i dlatego z wielką pasją przygotowujemy nowe trofea dla wszystkich tych, którzy chcą walczyć i zwyciężać. Staramy się, aby klienci zawsze byli zadowoleni i zawsze otrzymywali na czas to, czego oczekują.

            Staramy się sprostać każdemu wyzwaniu, przykładem jest chociażby medal z wbudowanym działającym kompasem zaprojektowany specjalnie na Mistrzostwa Świata w Półmaratonie Gdynia 2020.

                                                                    www.medal.tryumf.com

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI

            Nagrody biznesowe to nasza specjalność. Każdego dnia wykonujemy statuetki, grawertony, a także szklane trofea, które uświetniają największe imprezy sportowe, kulturalne i biznesowe. Podczas naszej wieloletniej działalności zaufało nam wiele znanych firm i instytucji z całego kraju i zagranicy.

Jednym z wielu przedstawicieli świata biznesu, jest Polski Instytut Rozwoju Marki, który ponownie obdarzył nas zaufaniem dokonując zamówienia kryształowych statuetek na Galę Kobiecej i Męskiej Marki Roku. Jest to dla nas sygnał, że produkty naszej firmy cechuje najwyższa jakość wykonania.

T3jpg

T2jpg

Trofeami naszej firmy możecie docenić każdego, kogo chcecie i jak chcecie. Do wyboru mamy statuetki szklane, dyplomy drewniane, figurki odlewane, statuetki drewniane, medale… i wiele więcej. Znajdziecie u nas trofea idealne na podziękowania dla przedsiębiorców, kontrahentów, pracowników czy urzędników.            
            Eleganckie i klasyczne kształty trofeum oraz możliwość personalizacji, dają szeroki wybór każdemu, kto chce podziękować najlepszym. Wszystkie nasze produkty dostępne są od ręki poprzez stronę internetową www.tryumf.com lub w jednym z czterech salonów firmowych w:


Warszawa ul. Chłodna 48

Lublin: ul. Jana Sawy 1A/48B

Wrocław ul. Skwierzyńska 26C

Stalowa Wola ul. KEN 5LOGO Tpng