Nuja z tytułem Kobiecej Marki Roku 2021!


Marka Nuja to „nowa ja”, bo pomagamy kobietom osiągnąć nową wersję siebie i najbliższych im osób. Każda kobieta marzy o świetnej figurze, pięknych zdrowych włosach i ładnych paznokciach, nieskazitelnej i nawodnionej cerze, nienagannym zdrowiu, a także dobrym samopoczuciu, a my jesteśmy po to, aby te marzenia wcielać w życie.

Nuja21-minjpg

Jeśli uważasz, że Twój organizm poradzi sobie z oczyszczeniem z toksyn, to tak, masz rację. Owszem mamy mechanizmy, które usuwają szkodliwe substancje z organizmu, ale kto powiedział, że nie możesz mu w tym pomóc? Dieta zawierająca przetworzone produkty, nasycone tłuszcze, biały cukier, to dodatkowe obciążenie dla naszego organizmu. Często też spożywamy za mało błonnika przez co nasz układ pokarmowy nie działa najlepiej. Z pomocą przychodzi nam dieta sokowa, która dzięki prostemu składowi pozwala odetchnąć naszemu organizmowi, a zawarty w naszych smoothies błonnik działa jak miotełka  w naszym przewodzie pokarmowym. Warzywa i owoce zawierają witaminy i antyoksydanty, które korzystnie działają na naszą skórę chroniąc przez szkodliwym działaniem wolnych rodników, przez co opóźniają proces starzenia się organizmu. Sam czas diety sokowej jest wymagający i może pojawić się chwilowa drażliwość czy spadek energii spowodowany mniejszą ilością kalorii i procesem oczyszczania. Jednakże po zakończeniu kuracji możemy cieszyć się efektami, lepszą formą i zdrową „lekkością”. Dobrze nawodniony i odżywiony dobrymi składnikami i witaminami organizm może na nowo lepiej funkcjonować.

Zdjecie 12042018 11 33 53-minjpg

Dzięki naszym dietom pomogliśmy schudnąć i osiągnąć cele już tysiącom kobiet w Polsce. Karmimy się pozytywnymi opiniami naszych klientek, bo to one dają nam chęci do działania. Satysfakcja z zakupionych diet to wskaźnik, który stawiamy wyżej niż ogólną liczbę sprzedanych zestawów, bo zależy nam, żeby być perfekcjonistami w tym co robimy, co też przekłada się na najwyższą jakość naszych soków. Dzięki temu już od 2 lat działamy na rynku jako lider w branży sokowej. Nasza oferta to już kilka różnych pakietów dostosowanych do oczekiwań klientek. Wprowadziliśmy też dietę sokową dla mężczyzn, tak aby każda z pań mogła również zadbać o zdrowie swoich partnerów. Gwarantujemy czystą etykietę bez konserwantów i bez dodatku cukru, soki zawierają natomiast naturalnie występujące cukry z owoców. Każda butelka to wyselekcjonowany, świeży, naturalny sok wyciskany na zimno sok/smoothies wytwarzany z owoców, warzyw, przypraw i cennych superfoods. Wyciskanie metodą cold-press i brak pasteryzacji powodują mniejsze straty witamin, jak również cennych enzymów. Dzięki temu otrzymujemy produkt jak z dobrej, drogiej wyciskarki wolnoobrotowej. Korzystanie w domowych warunkach z taniej sokowirówki powoduje utratę części witamin i enzymów, a także cennego błonnika, a wolnoobrotowa wyciskarka o dobrych parametrach to duża inwestycja. My dajemy Ci gotowy produkt pełen witamin, enzymów, a dzięki łączeniu soków i smoothies, też błonnika.

Zdjecie 22022018 04 30 43-minjpg

Dostajesz nie tylko najwyższej jakości soki, o ściśle wyliczonej kaloryczności, ale też wsparcie i opiekę naszych dietetyków, którzy ciągle dokształcając się i poszukując najnowszych informacji, tworzą content na naszego bloga, jak również z chęcią odpowiedzą na nurtujące Was pytania. Nasze produkty przygotowujemy z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Cały proces podlega ścisłej kontroli, począwszy od doboru surowców, kończąc na właściwym transporcie z zachowaniem ciągu chłodniczego. Bazujemy na świeżych surowcach od sprawdzonych dostawców.

Zamykamy smak i zdrowie w butelkę dbając o każdy szczegół: ładne opakowanie, jakość i wiedzę naszych klientek. Wierzymy, że nasz ciągły rozwój przyczyni się do osiągniecia nowej wersji siebie przez każdą osobę, do której rąk wpadnie świeża NUJKA, bo Nuja to „nowa ja”.


Więcej na: https://www.nuja.pl/