NoName Luxury Hotel&Spa Miejsce absolutnie wyjątkowe!

Każdy, kto choć raz miał okazję gościć w butikowym NoName Luxury Hotel&Spa potwierdzi: to miejsce szczególne. Tu absolutnie nic nie trzeba, przeciwnie - tu wszystko staje się możliwe. Hotel położony jest w sercu Pienin, z daleka od głównych turystycznych szlaków i masowo obleganych atrakcji. Tu rytm nadaje natura, jej harmonia i spokój. Wokół falują łąki, piętrzą się wapienne skałki, sięgają nieba jodły i buki Pienińskiego Parku Narodowego, a polanę obok hotelu często odwiedzają sarenki. 

NoName14jpeg   

    
NoName3jpeg

NoName zdecydowanie wymyka się wszelkim stereotypom związanym z górskimi resortami. To nie hotel, ale raczej kameralna osada, zagubiona wśród leśnych wzgórz, zbudowana z szacunkiem dla tradycji regionu, w stylu, którego próżno szukać w innym miejscu. W wystroju wnętrz dominują minimalizm i doskonały włoski design. Każdy pokój jest inny, a każdy detal zaprojektowany przez właściciela: Alessandro de Stefano. Począwszy od obrazów jego autorstwa, poprzez stoły i siedziska w restauracji i lobby, surowe lampki i stoliki nocne, drewniane wanny, a raczej tradycyjne balie w unikatowych łazienkach, aż po spektakularne żyrandole odbijające się w turkusowej wodzie basenu wyłożonego naturalnymi kamieniami.
NoName1jpg

W hotelu, który ma rozpieszczać ciało i zmysły nie mogło zabraknąć przestrzeni SPA&Wellness, czyli strefy, w której można nie tylko zregenerować ciało, ale też pozwolić odetchnąć umysłowi. Jego oferta to autorskie zestawienie zabiegów, masaży i rytuałów z różnych zakątków świata, wykonywanych na bazie naturalnych produktów najwyższej jakości - m.in. kosmetyków najlepszej marki aromaterapeutycznej na świecie: Aromatherapy Associates London. Zespół profesjonalnych fizjoterapeutów i kosmetologów gwarantuje, że każdy ruch, każdy dotyk ich czułych, mądrych rąk wykonywany jest z uważnością i empatią. Przysłowiową wisienką na tym rozkosznym torcie są designersko zaaranżowane sauna, łaźnia parowa i grota solna.

Nad wszystkim czuwają gospodarze: właściciele i ich starannie dobrany zespół, otaczając gości dyskretną opieką i nie tyle spełniając, co wyprzedzając ich marzenia.

www.nonameluxuryhotelspa.com

NoName12jpgNoName9jpg