Naturhouse z tytułem Kobieca Marka Roku

Logo Naturhouse pionowe jpg

Naturhouse - recepta na zdrowe odchudzanie! 

Naturhouse to międzynarodowa sieć centrów dietetycznych, która w Polsce otworzyła już ponad 300 oddziałów. Opiera się na autorskiej i skutecznej metodzie, która łączy kilka elementów:

  • opieka dietetyka: zapewnia bezpieczeństwo procesu i stałe wsparcie na cotygodniowych wizytach kontrolnych. Częste konsultacje umożliwiają również szybką reakcję na potrzeby osoby odchudzającej się;
  • dieta: jest nastawiona na zdrowie, funkcjonalność, przyjemność i edukację. Posiłki są proste w przygotowaniu, smaczne, wykorzystują produkty dostępne w każdym sklepie i uczą nas prawidłowych zasad żywienia;
suplementacja:  suplementy w Naturhouse to naturalne ekstrakty roślinne znane od wieków ze swoich dobroczynnych właściwości. Suplementacja pozwala odżywić ciało oraz zapewnia zdrowy i efektywny sposób odchudzania.


grafika oglnajpg

Naturhouse prowadzi nie tylko kuracje odchudzające!

Może się tu zgłosić każda osoba, która chce zmienić swój sposób odżywiania, popracować nad kondycją skóry czy włosów, oczyścić swój organizm czy wyeliminować uporczywe wzdęcia i zaparcia. 

Każdy przed rozpoczęciem kuracji może skorzystać z bezpłatnej konsultacji z dietetykiem, który wykona pomiary i badanie składu ciała oraz oceni Twój dotychczasowy sposób odżywiania, a w razie problemu zaproponuje odpowiednie rozwiązanie – kurację uszytą na miarę Twoich potrzeb!

Nh1jpg

 

Adresy placówek dostępne na www.naturhouse.com.pl lub pod numerem infolinii 801 11 12 13.