Marka Yonelle otrzymała Tytuł Kobieca Marka Roku 2018!


Yonelle-Logo-grube-pantone-432688png


Yonelle to wyjątkowa marka kosmetyczna wyspecjalizowana w odmładzaniu wyglądu skóry dojrzałej. Założona przez biologa Jolantę Zwolińską oraz dr nauk chemicznych Małgorzatę Chełkowską – autorytety w branży beauty. Marka wielokrotnie nagradzana i doceniana za innowacyjność. Uwielbiana przez klientki, gwiazdy i ekspertów. Znaki firmowe YONELLE to zachwycająca gładkość skóry i spektakularne efekty przeciwzmarszczkowe.

Najnowszy produkt marki Yonelle to TRIFUSION KREM-KONCENTRAT BOTULINOWY Z MIKROMASAŻEREM.

ŚWIATOWA NOWOŚĆ! KREM + MIKROMASAŻER!

Krem - koncentrat inspirowany jest przeciwzmarszczkowymi zabiegami medycyny estetycznej. Jego wyjątkową skuteczność zapewniają bardzo wysokie dawki MYORELAKSUJĄCYCH składników biologicznie czynnych. Są to: SPILANTOL, działający à la BOTULINA (światowa nowość!), oraz pozostający z nim w synergii HEXAPEPTYD, a także fillery hialuronowe – nieinwazyjne wypełniacze zmarszczek.
krem-botulinjpgInnowacyjnym elementem słoika kremu jest urządzenie do mikromasażu, które emituje ponad 10 000 drgań na minutę. Mikromasaż idealnie wpisuje się w SKIN PENETRATION REVOLUTION™ – ideę marki YONELLE. Wykonywany podczas aplikowania kremu sprawia, że kosmetyk działa jeszcze skuteczniej!

https://yonelle.pl/produkt/yonelle-trifusion-krem-koncentrat-botulinowy/

www.yonelle.pl

na_stronejpg