Marka FiORE nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku!

fiore logojpg

Fiore to marka, którą powołały do życia kobiety. Dla kobiet. To właśnie one stały się inspiracją, sercem i duszą Fiore. Fiore to manifest. To reprezentacja kobiecego punktu widzenia mody od talii do kostek. Fiore to kwintesencja paryskiego szyku i włoskiego seksapilu, które inspirują nas od 20 lat.

Marka FiORE nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Chociaż korzenie marki są zdecydowanie polskie, przyświeca jej francuska „Joie de vivre” (Radość życia), którą nie manifestuje się tylko w noszeniu biało - niebieskiego longsleeve w paski w towarzystwie plecionego koszyka, ale przede wszystkim w podejściu do życia z przymrużeniem oka, w umiejętności pielęgnowania samej siebie i odnajdywania przyjemności w każdym dniu, w każdej okazji.

breakfastjpeg

Electricjpg

„Francuskość to stan umysłu – otwartość w podejściu do ludzi i celebrowanie codzienności, które często kończy się lampką wina w środku dnia lub jechaniem na drugi koniec miasta w poszukiwaniu idealnej bagietki” – przyznaje Agnieszka Mantusz, Brand Menadżerka i współwłaścicielka Fiore. Francuskie korzenie jej rodziny, rok spędzony na stypendium w Lyonie i uwielbienie do francuskiego stylu życia są ważną częścią tożsamości marki.

dreamer1jpg

FullSizeRender 57jpg

W Fiore angażujemy się w modę na swoich zasadach. Szukamy najlepszych rozwiązań i proponujemy produkty inspirowane prawdziwym życiem. Chcemy wyzwolić w kobietach radość, chęć do modowych eksperymentów i pragnienie bycia częścią wyjątkowego stylu. Nie mówimy im, jak mają wyglądać. Pokazujemy drogę i dajemy wiele możliwości. Dobrze wiemy, że każda kobieta jest inna i tę cechę wyjątkowo szanujemy.

Gracilejpg

IMG_3534JPG

Kolekcje FiORE to odpowiedź na potrzeby współczesnych kobiet, świadomych swojej wartości, seksapilu i mocy. Misją marki jest budzenie w kobietach chęci do ekspresji i brania tego, co najlepsze z francuskiego stylu życia. Produkty FiORE zachwycą oko nie tylko miłośniczki klasycznych fasonów, ale również te poszukujące w modzie czegoś więcej. Projektowane  przez markę modele produkowane są tak by spelniały potrzeby wszystkich kobiet bez względu na styl, charakter, czy... rozmiar.

Lumierejpg

Puntinijpg

Siłą marki jest pasja, doświadczenie, umiejętność słuchania i tysiące kobiet, które jej zaufały. Nie bez znaczenia jest fakt, że marka przełamała lekko nudny, monotematyczny pończoszniczy rynek w przeszło 70 krajach, a swoje produkty prezentuje na targach w Europie i USA. Marka nie boi się nowych wyzwań i chętnie podejmuje modowe dialogi z głosem współczesnych kobiet.

I właśnie to podejście nazywamy głosem Fiore.

www.fiore.pl/pl/

marka_fiore_certyfikatjpg