Linia Naturally® Mary Kay - odpowiedź na nowoczesne potrzeby kobiet!Mary Kay
to firma założona przez kobietę dla kobiet.
Powstała w 1963 roku, jej założycielką była Mary Kay Ash – kobieta wizjonerka, z niezwykłą
wyobraźnią, która dzięki swojej wytrwałości, systematyczności i pozytywnemu nastawieniu, osiągnęła ogromy sukces na całym świecie. A wszystko zaczęło się od marzenia. Marzenia, by stworzyć kobietom dobre warunki do zawodowego realizowania się i zarabiania tyle, co mężczyźni. Mary Kay głęboko wierzyła w swój sukces i uważała, że marzenia połączone z wiarą pozwalają czynić cuda. Tym, co ją wyróżniało, to przede wszystkim sposób tratowania klientek. Skupiała się na ich satysfakcji i traktowała je tak, jak sama chciała by być traktowana. Mawiała o sobie, że jest kobietą z niezwykłą determinacją. Dziś po ponad 57 latach od założenia firmy, jej zasady są wciąż żywe i stale towarzyszą nam oraz naszym Konsultantkom.
Firma Mary Kay doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kobiet najważniejsze jest, aby kosmetyki, których używają, przynosiły zdumiewające efekty. Dlatego wykonuje lub nadzoruje każdy etap cyklu produkcyjnego, a każdy nowy kosmetyk przechodzi rygorystyczne badania naukowe i konsumenckie.

Naturally_komplet2jpg

Nad jakością kosmetyków Mary Kay czuwa Zespół Naukowców, dzięki czemu miliony kobiet na całym świecie, które codziennie testują ich skuteczność, stanowią szerokie grono lojalnych i zadowolonych klientek. Ich zadowolenie jest najważniejsze.
W odpowiedzi na nowoczesne potrzeby kobiet powstała najnowsza linia Naturally®. Linia ta jest
certyfikowana przez zewnętrzną niezależną, międzynarodową organizację, która przyznała jej
certyfikat EcoCert COSMOS NATURAL. Ten certyfikat to gwarancja najwyższej jakości. W procesie
przyznawania certyfikatu ocenie podlega wszystko, począwszy od sposobu pozyskiwania składników, poprzez proces produkcji, aż po samo opakowanie. Warunkiem koniecznym do spełnienia jest również wysoka zawartość składników pochodzenia naturalnego, dlatego każdy z produktów Naturally® zawiera ich co najmniej 90 %. W skład linii wchodzą 4 produkty – Kremowa Emulsja Oczyszczająca, Odżywczy Olejek, Puder Peelingujący i Nawilżający Balsam w Sztyfcie. Wszystkie produkty w swoim składzie zawierają 0% parabenów, syntetycznych zapachów i barwników, SLS/ SLES. Linia Naturally® to krok w stronę natury, która jest cudownie bogata w dobroczynne składniki.
W produktach tej linii znajdują się m.in. składniki takie jak: woda kwiatowa z chabra bławatka,
uwodorniony olej rycynowy, olej ze słodkich migdałów, witamina E, olej sezamowy, skwalan czy oliwa z oliwek. Dodatkowo każde opakowanie jest biodegradowalne lub nadaje się do recyklingu.
Produkty Mary Kay® dostępne są u Doradczyń ds. Piękna, które prowadzą miliony kobiet na całym świecie przez świat cudownych kosmetyków.

Więcej na: https://www.marykay.pl/