Instytut Idea Fit & SPA z tytułem Kobieca Marka Roku

Idea Fit Spa logojpg

 

Instytut Idea Fit & Spa to miejsce położone wśród przepięknej zieleni, wolne od zgiełku miasta. Wnętrza instytutu wprawiają w relaksacyjny i wyjątkowy nastrój. Wiedząc, że kobieta to synonim piękna, Instytut Idea Fit & Spa skupia się na kompleksowej ofercie łączonej z takimi specjalizacjami jak kosmetologia, trychologia, medycyna estetyczna, podologia, dietetyka, trening medyczny, masaż oraz coaching żywieniowy.  Jednym słowem w Instytucie zadbasz o cerę, skórę ciała i włosów. Kondycję fizyczną, jak i psychiczną, a nawet zmianę nawyków żywieniowych.  Nasi profesjonaliści pracują na najlepszych sprzętach i kosmetykach pozwalających poczuć się pięknie w swoim ciele m.in. na najnowszej Endermologie LPG Alliance, ONDA DEKA, Sono Queen, czy depilacji laserowej Vectus.

Piękno, luksus, zadowolenie, rezultaty i spokój – tego właśnie mogą Państwo oczekiwać po Instytucie. Połączenie profesjonalizmu, przyjaznej atmosfery i holistycznego podejścia w waszym Day SPA.

Instytut Idea Fit & Spa to miejsce kompleksowo powiązane z dbaniem nie tylko o zewnętrzny wizerunek, ale i pozytywne samopoczucie, które uzyskuje się poprzez relaks, zabiegi, treningi medyczne czy dobre odżywianie.

Idea Fit Spaajpg