Indigo Nails z tytułem Kobieca Marka Roku

logo blackjpg

Indigo Nails to polski producent lakierów hybrydowych, który szturmem podbija kolejne zagraniczne rynki. Dzięki innowacyjnym recepturom i rozbudowanej sieci dystrybucji marce w 8 lat udało się zbudować silną pozycję lidera i zdobyć zaufanie milionów kobiet na całym świecie.

Wyróżniona przez Kapitułę linia Indigo Home SPA to pielęgnacyjna propozycja marki, stworzona z myślą o najbardziej wymagających Klientkach Indigo. Balsamy, peelingi, olejki, kremy do rąk i masła do ciała dostępne są w wielu kuszących wersjach zapachowych, wśród których każda miłośniczka domowych zabiegów z pewnością znajdzie coś dla siebie. Dzięki zawartości dobroczynnych składników, takich jak odżywcze masło shea czy olej z orzechów makadamia, produkty Home SPA zapewniają skuteczną pielęgnację ciała i troszczą się o jego piękny, zadbany wygląd.

Kobieca Marka Roku to kolejne wyróżnienie przyznane produktom marki Indigo, które nieustannie motywują nas do działania i dalszego rozwoju. Wielu prestiżowych tytułów doczekała się także linia Home SPA, zachwycająca ultrakobiecymi zapachami i mocą pielęgnacyjnych składników.

https://www.indigo-nails.com/pl,produkty-spa.html


Spa Family Bloom Goldpng