Hotel Natura Residence Business&SPA Partnerem Gali K&M Marki Roku

logonowejpg

Ludzie dzielą się na 3 grupy: zwolenników relaksu, pracoholików i tych, którzy najchętniej opieraliby swoje życie na tych dwóch czynnościach jednocześnie. Wydawać by się mogło, że to niemożliwe, że na co dzień tak naprawdę nie sposób połączyć przyjemnego z pożytecznym. Nic bardziej mylnego, bo oto są na mapie Polski miejsca, w których możesz zażywać masażu, jednocześnie będąc na zebraniu i wdychając najczystsze, pełne jodu powietrze.  

Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. 

Hotel Natura Residence Business&SPA leży na granicy światów ekologii i cywilizacji, sportu i lenistwa i raju dla podniebienia. Jest komfortowym kurortem w pobliżu Katowic, Częstochowy, Szlaku Orlich Gniazd i lotniska Pyrzowice, stanowi więc odzwierciedlenie lokalizacyjnej wygody, zapewniając luksus bliskości miasta, przy jednoczesnym jego braku. Pozostawia Gościom wybór kiedy i jaką granicę chcą przekroczyć.

   hotel2jpeg

NATURA WATERS SPA  

Hotel Natura Residence Business&SPA z powodzeniem kultywuje rozwinięcie słowa SPA jako sanitas per aquam (zdrowy przez wodę) i szczególnie respektuje jej bezcenne wartości, dlatego tym, którzy w małym palcu mają podstawowe techniki pływania, pozostawia do dyspozycji kameralny basen. Tych natomiast, preferujących sytuacje, kiedy to ktoś inny czuwa nad ich fizyczną kondycją - stawia przed wyborem licznych zabiegów pielęgnacyjnych, opartych na naturalnych składnikach, bez parabenów, bazujących na komórkach macierzystych i składnikach roślinnych. Masaże manualne, świecą, muszlami, kompleksowe, naturalne zabiegi na twarz kosmetykami marki Babor i sauna to tylko część możliwości, z których skorzystać mogą Goście obiektu, ceniący sobie odpoczynek z najwyższej półki.

 spajpeg


spa2jpeg

RESTAURACJA BLUEBELL

Wirtuozerię dań, serwowanych w restauracji, nie sposób nie wyróżnić w trzech kategoriach: smaku, wyglądu i techniki wykonania. To raje dla podniebienia wszystkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sezonowych i lokalnych produktów. Sezonowa oferta dań i perfekcyjnie przygotowywana zastawa to niezbite dowody na to, że królujący w tej niezwykłej przestrzeni Szef Kuchni jest wybitnym artystą.

 

KONFERENCJE

Każdy kocha sobie popróżnować, ale niektórzy mają ustawiony limit na relaks i w przerwie między basenem, a popołudniową kawą, lubią trochę popracować. Ukryty w leśnym zaciszu budynek Natura Residence jest doskonałą opcją dla grupy współpracowników, którzy chcą zorganizować konferencję w serdecznej atmosferze i komforcie klimatyzowanych sal, również w te najbardziej upalne, uciążliwe dni lata.

http://www.naturaresidence.pl/