Gala Kobieca & Męska Marka Roku - relacja w Polsat Cafe

Polsat Cafe to kanał tematyczny skierowany do kobiet i tworzony przez kobiety.

Ofertę programową stanowią magazyny lifestylowe, programy poradnikowe i rozrywkowe, reality show, a także najciekawsze filmy dokumentalne z całego świata. 

Wśród bogatej oferty programów znajdziemy m.in. własne produkcje tj. „Walka o piersi”, „Uciekające panny młode”, „Demakijaż”, „Gry małżeńskie”, „Gwiazdy na dywaniku”, „Kulisy Tańca z Gwiazdami”, „Zoom na miasto”, „Szpital dziecięcy”. Najwyższej klasy produkcje z pewnością zadowolą zarówno osoby zainteresowane rozrywką, jak i te którym nie obca jest tematyka społeczna. W Polsat Cafe widz znajdzie także filmy i cykle o międzynarodowej renomie: „Z kamerą u Kardashianów”, „Czar nagości”, „Medyczne osobliwości”, „Kobiece prawdy”. Te dokumenty i reality show pozwolą poznać życie kobiet w każdym zakątku świata i każdej pozycji społecznej.Telewizja Polsat Cafe została jednym z Laureatów plebiscytu Kobieca Marka Roku i uzyskała tytuł
Woman Star. Nagroda Osobowość Roku w kategorii media trafiła do Dyrektor Programowej Telewizji Polsat Cafe- Jolanty Borowiec.

47422282_2270002673219326_2147098750210801664_ojpg