Fenix Jewellery&Cosmetics nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku

logopng

Fenix Jewellery&Cosmetics to polska firma działająca w systemie marketingu wielopoziomowego. Specjalizuje się w produkcji biżuterii srebrnej próby 925, profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała. W ofercie Fenix znajdziemy również perfumy oraz wody perfumowane, które są komponowane przez najlepszych kreatorów zapachów w jednej z najstarszych i najbardziej uznanych francuskich firm perfumeryjnych w Grasse.

Odpowiednio dobrane składniki naturalne i nowoczesna technologia pozwoliły na stworzenie linii luksusowych i wyjątkowych produktów do pielęgnacji kobiecego ciała. Unikalna formuła kosmetyków Fenix oparta jest na dobroczynnych właściwościach starannie dobranych składników.

Fenix Jewellery&Cosmetics powstała z myślą o pięknie, elegancji i niezależności finansowej. Daje możliwość zarówno korzystania z wyjątkowych produktów najwyższej jakości, jak i osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych w oparciu o Plan Marketingowy.

Średnio, co 6-7 tygodni prezentuje nowy katalog z mnóstwem promocji i nowości. Spółka przykłada dużą uwagę do jakości katalogów, które są „witryną sklepową” Dystrybutorów Fenix.

Kobiety w Fenix mają szansę rozwijać swoje umiejętności i dążyć do poprawy jakości swojego życia. Plan Marketingowy Fenix Jewellery&Cosmetics umożliwia Dystrybutorom szybkie rozpoczęcie i dynamiczny rozwój swojego biznesu bez ryzyka i nakładu środków finansowych oraz inwestycji.

55849402_577932006027555_3262012512962347008_njpg

www.fenix-jewellery.pl

https://fenix-jewellery.pl/katalog-on-line/

https://www.instagram.com/fenix_jewellery_cosmetics/

https://www.facebook.com/FenixJewelleryCosmetics/