Dieta? Może być smaczna i pożywna. Czas na SuperShake od Oriflame.


Staranie się o wymarzoną sylwetkę czy pozbycie się zbędnych kilogramów wcale nie oznacza radykalnej i niesmacznej diety. To raczej wypracowanie odpowiednich nawyków żywieniowych, dobór posiłków do trybu życia oraz wprowadzenia w swój plan dnia aktywności fizycznej. W taką synergię wierzy marka Oriflame. W swojej linii Wellness by Oriflame proponuje zbilansowane i pożywne rozwiązanie, które pomoże w dążeniu do osiągnięcia celu.

Oriflame_SuperShake_16990 PLN_Easy-Resizecomjpg

SuperShake czyli napój ze składnikami odżywczymi, dzięki któremu nie tylko skontrolujesz masę ciała, ale również zadbasz o swoje zdrowie. To posiłek w formie koktajlu dostępnego w dwóch smakach: czekoladowym oraz waniliowym. Z łatwością do przygotowanie w w domu i zabrania do pracy, na trening czy spacer. Jego formuła została stworzona w oparciu o badania naukowe i wpływ stosowania jednej z najzdrowszych diet - diety nordyckiej (czyli takiej, gdzie znacznie zmniejsza się spożycie mięsa). SuperShake bogaty jest w naturalne składniki: białko roślinne, które zaspokaja głód i podtrzymuje poziom energii oraz błonnik pokarmowy poprawiający trawienie. Nie brakuje w nim niezbędnych witamin oraz minerałów. Dzięki takiej porcji zdrowia, dieta stanie się zbilansowana oraz pozytywnie wpłynie na samopoczucie. Zawartość składników pochodzenia roślinnego sprawia, że to opcja przyjazna weganom!

Oriflame_ SuperShake  2_Easy-Resizecomjpg

Stosowanie SuperShake’ów pomaga zaspokoić codzienne potrzeby żywieniowe oraz zadbać o odpowiednią kaloryczność. To rozwiązanie, które w łatwy sposób pozwoli na zorganizowanie planu posiłków.

Wypracuj swoje nawyki i osiągnij sukces z SuperShake!

Więcej na: https://pl.oriflame.com/products/product?code=38890