CIN&CIN Free z tytułem Kobieca Marka Roku

czyste-CC-redjpg

Najbardziej kobiecy alkohol w Polsce, któr y od lat kojarzy się z dobrą zabawą, spotkaniami z przyjaciółkami i świętowaniem najlepszych toastów. Marka Cin&Cin powstała z myślą o kobietach i dla kobiet. Łączy kobiecą siłę, włoski rodowód i nowoczesny design. Swoją popularność zawdzięcza niezmiennie podkreślanym w komunikacji cechom: bliskiej relacji z kobietami i ich emocjami, włoskim rodowodzie oraz grafice projektowanej z dbałością oraz trendami.

Obraz1jpg


W skład marki wchodzi kilkanaście modnych win musujących, napojów alkoholowych oraz gotowych drinków. CIN&CIN to propozycja dla kobiet otwartych na nowe wyzwania i poszukujących inspiracji w tworzeniu własnych kompozycji. Ale przede wszystkim dla tych, którzy uwielbiają wszystko, co włoskie. Marka łączy w sobie elegancję i uwodzicielski smak. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz Pań w różnym momencie swojego życia marka Cin&Cin zaoferowała swoim klientkom wyjątkowy produkt. Cin&Cin Free to wino bezalkoholowe, które „nie szumi w głowie”, ale wciąż zachwyca wybornym smakiem i bąbelkami, a dodatkowo jest niskokaloryczne. To idealne rozwiązanie na toast w pracy, na baby shower, dla osób na diecie.


Obraz4jpg