Bądź bardziej i rób więcej z ohbemore!


Oh, be more girl!

Bądź bardziej, rób więcej...przede wszystkim dla siebie, ale i innych.

Marka ohbemore powstała głównie dlatego, by motywować do zmian, mniejszych lub większych. Mocno wierzymy, że zmiana zaczyna się w nas - jesteśmy świadomi ekologiczne i takie są nasze produkty (zapraszamy do zakładki Eco).

5E7939AC-B3DE-4F38-B2C1-0FA77F46E121jpeg

Tworzymy rzeczy uniwersalne, klasycznie piękne, niezależne od trendów, świetnej jakości i na lata.

Nasze kolekcje powstają wyłącznie z materiałów organicznych (bawełna ORGANIKA z certyfikatem GOTS oraz OEKO-TEX), wszystkie elementy składające się na opakowanie również powstają z tworzyw ekologicznych.

B1893200-6B5E-4B2C-A4D0-EB5335F08939jpeg

Mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś więcej niż tylko ubrania...Chcemy pokazać, że poprzez kupno tej konkretnej rzeczy możesz:

- poczuć się lepiej (piękniej, seksowniej),

- mieć pewność, że chronisz środowisko,

- pomagasz małej, lokalnej firmie z dużą wizją.

Tak małej, bo pisząc "my" za każdym razem mam na myśli wszystkie życzliwe osoby, bez których ten pomysł pozostałby tylko wizją, marzeniem. Ogromne wsparcie przede wszystkim innych kobiet zaprocentowało i oto powoli buduje coś naprawdę znaczącego. Dzięki Waszej pomocy uda się zdziałać więcej i być bardziej #ohbemoregirl !

Bardzo bliski jest nam cytat:

“Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie”

(Mahatma Gandhi)

Zacznij od siebie. Każdy, nawet najmniejszy krok może przyczynić się do wielkich zmian. Kupując u nas możesz mieć pewność, że wszystkie elementy naszej garderoby, a także opakowania zostały starannie przemyślane i wykonane z ekologicznych materiałów.

9EF927F3-CCCC-4A29-9051-324AC6DDE618jpeg

My również pragniemy, by nasze działania miały znaczenie.

C9DC2C9B-B860-4877-B222-C37E6437B9EFjpeg

Nasza bawełna ORGANIKA jest pozyskiwana harmonijnie z naturą - jest w 100% ekologiczna i na każdym etapie produkcji przyjazna środowisku, czego potwierdzenie stanowi certyfikat OEKO -TEX (świadczący o jakości wyrobów tekstylnych) oraz, co ważniejsze, GOTS (Global Organic Textile Standard) - najwyższy tego typu standard, który zapewnia, że do produkcji bawełny (od surowca po gotowy produkt) zostały użyte tylko certyfikowane włókna ekologiczne. Standard gwarantuje, że wyroby zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz praw pracowników.

34F9DE60-2DD7-4CFF-84CE-07823D9BF1F7jpeg

Nasze kolekcje są przemyślane, tworzą bazę Twojej garderoby i będą służyć na długo.

Nie tworzymy ponad stan, dlatego czasem okres oczekiwania może być wydłużony.

Szyjemy tylko w lokalnych szwalniach, zamawiamy materiały u polskich producentów, wspomagając krajowe biznesy.

Dziękujemy, że nam pomagasz. Razem możemy więcej.


Więcej na: https://ohbemore.com/