Afroloki Kobiecą Marką Roku 2020 – metamorfoza pełna fantazji!

Marzysz o pięknych, bujnych, kręconych włosach? Myślisz o fryzurze pełnej fantazji i o spektakularnej metamorfozie? Odpowiedzią na te potrzeby są afroloki – syntetyczne, kręcone włosy, które do złudzenia przypominają te naturalne, zarówno w wyglądzie, jak i w dotyku. Efekt taki gwarantuje autorska metoda opracowana przez Magdę i Maćka Mayewskich z atelier Szarpi KŁAK ® w Gdańsku, pionierów afroloków w tej części Europy.   

Afroloki to włosy syntetyczne doczepiane do włosów naturalnych metodą, która nie nadwyręża stanu włosów naturalnych. Pasemka afroloków aplikowane są metodą wplatania we włosy naturalne w taki sposób, by te mogły oddychać i rosnąć. Przy zakładaniu afroloków nie używa się wysokich temperatur, keratyny, ringów, klejów, ani żadnych innych preparatów chemicznych mogących mieć negatywny wpływ na włosy naturalne. - Co ważne, włosy wytwarzane są przez nas w naszym atelier w Gdańsku. Sami opracowaliśmy technologię, dzięki czemu nasze afroloki w dotyku, jak i w wyglądzie są bardzo zbliżone do włosów naturalnych. Praktycznie na oko są nie do odróżnienia. Daje to kobietom ogromny komfort – mówi Magdalena Mayewska, znana jako Curly Queen.

1080-9jpg
Afroloki można zakładać na każdy rodzaj włosów, nawet bardzo cienkich i przerzedzonych, jedyny warunek to minimalna długość włosów naturalnych, która wynosi 5 cm. To fryzura, którą można nosić około 10 tygodni. Po zdjęciu afroloków możemy wrócić do naszych naturalnych włosów lub też założyć zupełnie nowe afroloki, które dostępne są w wielu różnych kolorach i długościach. Możesz mieć loczki gęste i drobne jak sprężynki, loki o mniejszym skręcie, a nawet fale. Krótkie, długie, związane, rozpuszczone.

1080-7-1jpg
- Po nałożeniu włosów syntetycznych nie widać tych naturalnych, dlatego kolor afroloków można dobrać niezależnie od naturalnego koloru włosów. Przy tych modnych lokach nie istnieje problem odrostów. Jeśli masz tylko ochotę, możesz z blondynki zamienić się w brunetkę albo zaszaleć z ognistą rudością. Metamorfoza jest nieinwazyjna, taka fryzura nie obciąża naturalnych włosów, a wręcz odwrotnie, daje im czas na regenerację i odrośnięcie – dodaje Magdalena Mayewska.
  

Afroloki to fryzura pełna objętości i szaleństwa gwarantująca spektakularną metamorfozę, obok której nikt nie przejdzie obojętnie! Dodają pewności siebie, seksapilu, a w wielu przypadkach zmieniają życie.
Zapraszamy do kontaktu z Atelier Szarpi Kłak ® w Gdańsku.

Afroloki sp zoo właściciel marki Szarpi KŁAK ®
Gdańsk, ul. Majora Hubala 19. Tel: 536 866 004

1080-2-1jpg
http://www.facebook.com/szarpiklak
http://www.instagram.com/szarpi_klak
http://www.instagram.com/curly_queen_pl
http://www.instagram.com/b3ard_mac

1080-5jpg
Pomysłodawcy i właściciele marki Szarpi KŁAK® Magda i Maciek Mayewscy.