Media

Projekt Kobieca Marka Roku organizowany jest we współpracy z licznymi mediami lifestylowymi i informacyjnymi- telewizja, prasa, radio, internet.

Laureaci projektu - zdobywcy tytułu Kobieca Marka Roku oraz Woman Star, otrzymują reklamę i promocję na łamach mediów w wybranym przez siebie zakresie.

Ogólnopolska promocja firmy / marki i dotarcie do milionów odbiorców to wybrane korzyści płynące z udziału w projekcie Kobieca Marka Roku.

 

Kobieca Marka Roku w mediach

 

Wirtualna Polska to nowoczesne medium, porządkuje świat i dostarcza angażujące informacje, rozrywkę i usługi w czasie rzeczywistym. Przewodnik Polaków w wirtualnym świecie. Pierwszy polski serwis internetowy, założony w 1995 roku. Jeden z pięciu największych polskich portali internetowych.

Blog FASHION AND STYLE powstał w 2013 roku.Jego autorką i właścicielką jest Emilia Wróbel - absolwentka krakowskiej szkoły Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa na kierunku „Stylizacja i kreowanie wizerunku” z dyplomem Stylisty. Jeśli szukasz inspiracji modowych, chcesz wiedzieć jak dopasować strój do sylwetki, poznać najnowsze trendy lub przeczytać relacje z pokazów mody i eventów, koniecznie zajrzyj na fashion-and-style.pl/


 
 

Allani jest jedną z najprężniej rozwijających się platform e-commerce w branży Fashion. Przyciąga użytkowników tysiącami produktów, inspiruje stworzonymi stylizacjami, zachęca do zakupów na stronach swoich Partnerów!
Szukasz inspiracji zakupowych od swoich ulubionych marek? Odwiedź Allani.pl i w bardzo prosty sposób, bez wychodzenia z domu przeglądaj ofertę wyprzedażową Twoich ulubionych marek modowych.

 

Moda&Styl to nowoczesny magazyn wydawany jako kwartalnik. Jest tworzony z myślą o wymagających, ceniących oryginalność czytelnikach. Zwraca uwagę na sztukę, design i wygodne życie. Prezentuje najodleglejsze zakątki świata, pasjonujące informacje ze świata mody oraz uczestniczy w interesujących wydarzeniach kulturalnych.

 

Magazyn Mademoiselle to miesięcznik, który zachęca do otwarcia się na nowe myślenie o sobie i świecie. Świecie, który zawsze tworzy się najpierw w nas samych. Magazyn porusza tematy bliskie każdej kobiecie. Znajdziemy tu ciekawe wywiady oraz artykuły o zdrowiu, modzie i urodzie, sporcie, designie, biznesie, kulturze i wydarzeniach.

 

W Domodi znajdziesz kilkaset tysięcy produktów z setek sklepów internetowych. To największa wyszukiwarka modowa w Polsce. Wszystko w jednym miejscu! W artykułach Domodi dostaniesz odpowiedź na pytania: co jest modne i co warto kupić. Sprawdź też kanał YT, gdzie znajdziesz mnóstwo modowych porad!

 
 

Modern District to strona stworzona z pasji do mody i sztuki. Znajdziecie tutaj relacje z pokazów znanych projektantów i marek, lookbook, zdjęcia portretowe i wiele innych inspirujących rzeczy. Jest tu też miejsce dla artystów, którzy poszukują miejsca do publikacji własnych prac w sieci. Portal ciągle się rozwija i dąży do przeistoczenia się w wielowymiarową platformę, która będzie prawdziwą kopalnią motywacji i inspiracji dla widzów!

 

STYLON to nowy portal internetowy, który promuje polską modę, stylowe meble i gadżety. Stylon promuje także polską modę ślubną. Znajdziecie tu niepowtarzalne sukienki dla Panien Młodych, a także niezwykłe marki produkujące buty, dodatki i akcesoria idealne na ślub. Artykuły zainteresują zarówno kobiety, jaki i mężczyzn, i to w każdym wieku.

 

Celem Beauty Mission jest stworzenie przestrzeni, gdzie można uzyskać przydatną wiedzę z zakresu m.in.: kosmetyki, medycyny estetycznej, kosmetologii, trendów eko, jak również strefy, gdzie każdy będzie mógł podzielić się swoim przeżywaniem codziennego piękna. Ideą przewodnią Beauty Mission jest budowanie świadomości konsumenckiej rynku beauty. Kobieta XL to portal dla kobiet w każdym wieku, które nie boją się zmian, lubią poszukiwać, wiedzieć i interesują się życiem. Znajdziecie tu zarówno sylwetki ciekawych kobiet, reportaże jaki i porady z psychologii, prawa, zdrowia. 

WomenWorld.pl to skarbnica informacji o nowościach rynkowych w świecie mody, kosmetyków, celebrytów, a nawet technologii. Specjalnie dla czytelników redakcja Womenworld.pl testuje i recenzuje wybrane produkty. Różnorodne newsy czynią WomenWorld.pl miejscem innym od wszystkich.


Wizerunek Kobiety jest autorską stroną poradnikową i blogiem stworzonym dla kobiet poszukujących wskazówek o stylu, dobrym wyglądzie, pielęgnacji urody, kształtowaniu osobistego wizerunku oraz o zasadach postępowania w życiu prywatnym, zawodowym i w biznesie.

 

WomanMagazine.pl to nowoczesny magazyn internetowy stworzony dla wymagających kobiet. Tutaj każda z nich znajdzie informacje o modzie, lifestylu, świadomym macierzyństwie, urodzie, samorozwoju i psychologii. Nie brakuje nowinek kulturalnych, modowych i kosmetycznych.
Na łamach Woman Magazine pojawiają się wywiady z ciekawymi osobowościami, testy konsumenckie i inspiracje kulinarne.

 

Telewizja TVS na rynku mediów w ciągu dziewięciu lat działalności dała się poznać jako obiektywna stacja śląska o zasięgu ogólnopolskim, a obecnie rozpoznawalna jest nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Mając za cel wykorzystanie ogólnopolskiego zasięgu w promowaniu regionu, niezmiennie od lat cieszy się zainteresowaniem publiczności, której profil świadczy o szerokim spektrum programowym telewizji.