Ambasadorki / Jury


 

Projekt Kobieca Marka Roku jest wspierany i rekomendowany przez Ambasadorki / Jury należące do Kapituły plebiscytu. Kapitułę powołuje Organizator projektu. W skład Kapituły powoływani są eksperci, artyści i autorytety świata biznesu, show-biznesu i mediów. Kapituła dokonuje oceny zgłoszeń i nominuje Laureatów Kobiecej Marki Roku do tytułu Woman Star.

KOBIECA MARKA ROKU - KLASA I STYL

JURY - AMBASADORKI

 
 

Joanna Krupa

Światowej sławy modelka Prowadząca Top model Polska
Ambasadorka PETA
Bizneswoman
Właścicielka firmy Mój Catering


Krystyna Sokołowska - Miss Polonia 2022

Miss Polonia to jeden z najstarszych konkursów piękności na świecie, którego obecny kształt i misja zostały oparte na ponad 90-letniej tradycji organizacji wyborów najpiękniejszej Polki. Laureatki Miss Polonia reprezentują nasz kraj w najważniejszych, międzynarodowych konkursach piękności na świecie.


Anna Dereszowska

Aktorka filmowa, serialowa i teatralna, wokalistka, głos wielu audiobooków i dubbingów. Aktualnie odtwórczyni głównej roli w serialu komediowym "Lulu". Aktywnie działająca ambasadorka organizacji charytatywnych - od lat związana ze stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce i Organizacją Kwiat Kobiecości. Prywatnie szczęśliwa mama trójki dzieci dzieląca swój czas między dwa domy – mazurską osadę w środku lasu i ten warszawski.


Małgorzata Ohme 

Jedna z najbardziej znanych i cenionych psycholożek i dziennikarek w Polsce (DDTVN).

Ukończyła psychologię społeczną SWPS w Warszawie z wyróżnieniem i w ubiegłym roku znalazła się w prestiżowym gronie absolwentów 25-lecia SWPS w kategorii sztuka i media.

Jest współzałożycielką pierwszej w Polsce najnowocześniejszej platformy oferującej wsparcie psychologiczne i rozwój osobisty dla pracowników - MINDGRAM. Jest właścicielką portalu dla kobiet ohme.pl, gospodynią Dzień Dobry TVN i autorskich programów w ONECIE.

Prowadzi wykłady, prelekcje i webinary związane ze zdrowiem psychicznym, poprawą jakości życia, life coachingiem i rozwojem osobistym.


Paulina Sykut-Jeżyna 

Gwiazda TV Polsat- prowadząca czołowe programy i wydarzenia stacji, prezenterka pogody. Absolwentka dwóch kierunków: kulturoznawstwa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jej pasja to muzyka i śpiew.

Pracując w telewizji, Paulina cały czas pracowała nad głosem, biorąc udział w warsztatach dla wokalistów u Elżbiety Zapendowskiej, warsztatach jazzowych w Puławach. Założyła swój zespół, z którym stworzyła pierwsze autorskie piosenki. W 2010 roku zaproszono ją do udziału w programie TV Polsat „TYLKO NAS DWOJE”, gdzie śpiewała w duecie z Iwanem Komarenko. Para zyskała ogromną sympatię widzów i wygrała show! W 2011 roku dostała propozycję poprowadzenia sztandarowego show Polsatu „MUST BE THE MUSIC”. Od tamtej pory wraz z Maćkiem Rockiem, stanowią najbardziej zgrany i charyzmatyczny duet prezenterski. 

Od 2016 roku u boku Krzysztofa Ibisza , prowadzi flagowe show Telewizji Polsat "Taniec z Gwiazdami". 


Joanna Opozda

Aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, modelka.

Jest absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zadebiutowała w 2009 roku w polsko-belgijskim filmie krótkometrażowym „Siemiany”.

Ogólnopolską popularność przyniosła jej rola w serialu Pierwsza miłość. Regularnie pojawia się w produkcjach kinowych i telewizyjnych. W 2021 roku otrzymała tytułową rolę w produkcji „Brigitte Bardot cudowna”. 

Aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 600 tysięcy fanów. Prywatnie miłośniczka zwierząt i zdrowego stylu życia


Daria Ładocha

Prowadząca programów telewizyjnych i blogerka kulinarna. Miłośniczka zdrowego żywienia, mama dwójki dzieci, trener kulinarny z zakresu kuchni tajskiej, ekspert z dziedziny żywienia dzieci i zdrowej kuchni dla dorosłych. Żyje według zasady, że „jesteś tym co jesz”. Urodzona globtroterka poszukująca na przeróżnych szerokościach geograficznych inspiracji kulinarnych, profesjonalnej wiedzy oraz ulotnych chwil, które z absolutną skutecznością wypełniają jej bagaż doświadczeń o kolejne przygody. Współtwórca agencji reklamowej 4DB.  Zdrowa kuchnia to jej misja, tajska kuchnia to jej pasja.
W Dzień Dobry TVN stworzyła swój kącik czwartkowy i od 2014 roku prowadzi tam zdrową kuchnię dla wielomilionowej publiczności. To właśnie tam powstały jej cykle „O(d)żywieni” i „Kuchnia widza”, które cieszyły się i cieszą niezwykłą popularnością. W Kuchni + prowadzi program kulinarny „Ugotuj mi mamo”. W 2016 roku wzięła udział w programie „AGENT GWIAZDY”, który zwyciężyła.


Beata Tadla

W mediach od 1991 roku. Dziennikarka radiowa i telewizyjna, gospodyni głównych wydań programów informacyjnych w największych stacjach telewizyjnych. Obecnie prowadząca popularny program Onet Rano.

Autorka czterech książek. Wykładowczyni, trener wystąpień publicznych, zdobywczyni m.in.prestiżowego tytułu „Mistrz mowy polskiej” oraz zwyciężczyni VIII edycji Tańca z Gwiazdami.Katarzyna Glinka

Aktorka teatralna i filmowa Ukończyła Łódzką Szkołę Filmową.
Na stałe związana z teatrem Kwadrat w Warszawie Zagrała w kilku hitach kinowych m.in. "Och Karol", "Siedem rzeczy, których nie wiecie o facetach",
"Wyjazd integracyjny". Największą popularność przyniosły jej role w serialach telewizyjnych m.in. "Barwy Szczęścia", "Tancerze", "Zakręcone".
Uwielbia pracę w teatrze. Kocha bawić publiczność, stąd najczęściej można ją spotkać na deskach teatrów komediowych.