Zegarki damskie Hornavan – dla kobiet ceniących modowe trendy!


Hornavan to relatywnie młoda, szwedzka marka zegarków. Hornavan to także nazwa najgłębszego jeziora w Szwecji w Laponii w pobliżu koła polarnego. Projektanci często czerpią inspiracje z piękna natury i przyrody, a zegarki skradły serca i ucieszyły oko wielu kobiet. Dlaczego? Ponieważ marka jest różnorodna. W portfolio ma kilkanaście różnych kolorystycznie kolekcji, wśród których każda dziewczyna znajdzie coś dla siebie. Każda kobieta jest inna, a Hornavan doskonale o tym wie.

P8181390_Easy-Resizecomjpg
P8181437_Easy-Resizecomjpg

Marka Hornavan łączy minimalistyczny skandynawski design z japońskimi mechanizmami. Projektanci zainspirowani niebywałym pięknem szwedzkiego jeziora Hornavan, stworzyli piękne i ponadczasowe wzory, dla kobiet ceniących sobie elegancję i wyśrubowaną estetykę. Do produkcji zegarków użyte zostały komponenty wysokiej jakości: skórzane paski, stal szlachetna, szkła mineralne. Wszystko to sprawia, że zegarki Hornavan są dobitnym uzupełnieniem garderoby eleganckiej, nowoczesnej i pewnej siebie kobiety. Pasują zarówno na czerwony dywan jak i na co dzień.

_Q5A4640_Easy-Resizecomjpg
_Q5A5738_Easy-Resizecomjpg

Dołącz do świata Hornavan! – miejsca, w którym małe przyjemności to sprawa najwyższej wagi. Wybierz zegarek, który stanie się twoim talizmanem – przypomnieniem, że wewnętrzny balans i drobne radości to najważniejsze aspekty pięknego życia. Odczaruj dotychczasowe postrzeganie czasu i znajdź swój idealny rytm.

GR309100120_Easy-Resizecomjpg_Q5A4562_Easy-Resizecomjpg