Zegarki CLUSE nagrodzone tytułem Kobieca Marka Roku 2017!

logo_cluse_500jpg

Marka CLUSE narodziła się z pasji do zegarków. Każdy z nich jest perfekcyjnie wykonany przez wyspecjalizowanych zegarmistrzów, którzy inspirowani najlepszymi nowoczesnymi i tradycyjnymi elementami, tworzą arcydzieła stanowiące idealne połączenie tych dwóch stylów.

Zegarki CLUSE poddawane są bardzo szczegółowej procedurze testowej, tak by zapewnić perfekcyjną jakość oraz trwałość produktów. 

Zegarek CLUSE to piękny dodatek do każdej kobiecej stylizacji. Niewygórowana cena i wysoka jakość sprawiają, że z każdym dniem grono miłośniczek marki wzrasta.

Zegarki stworzone dla kobiet, aby zaoferować im piękny gadżet stanowiący niezwykły dodatek ze świetną osobowością. Dzięki szerokiej gamie kolorów są idealne uzupełniają każdą stylizację - od eleganckiej sukienki po casualowy denim.

cluse_our_story_2jpg

Tytuł Kobieca Marki Roku 2017 - Klasa i Styl uzyskała Marka Zegarków CLUSE!

1.Cluse La Boheme Mesh Gold White

cl18109_labohmemeshgold-white_frontal_wjpg

Ten model La Bohème wyposażony jest w ultracienką kopertę o średnicy 38 mm, wykonaną z dużą dokładnością.  Biały kolor tarczy i złote indeksy doskonale komponują się ze złotym, siatkowym paskiem ze stali nierdzewnej. 

Cena: 495 PLN

2. Cluse La Boheme Mesh Silver White cl18105_labohmemeshsilver-white_frontal_wjpg

Ten model La Bohème wyposażony jest w ultracienką kopertę o średnicy 38 mm, wykonaną z dużą dokładnością. Biały kolor tarczy i srebrne indeksy doskonale komponują się ze srebrnym, siatkowym paskiem ze stali nierdzewnej.

Cena: 495 PLN

3. Cluse La Boheme Rose Gold White Blackcl18008_labohmerosegoldwhite-black_frontal_wjpg

Ten model La Bohème wyposażony jest w ultracienką kopertę o średnicy 38 mm, wykonaną z dużą dokładnością. Biały kolor tarczy i indeksy z różowego złota doskonale komponują się z czarnym, skórzanym paskiem. 

Cena: 445 PLN

https://cluse.com/pl