Zatrzymać lub cofnąć czas? Z medycyną estetyczną Revitallaser to możliwe!

Zaufaj doświadczeniu Revitallaser, marki nagrodzonej tytułem Kobieca Marka Roku 2020
Jak zespół uznanych specjalistów zaprasza do współpracy? 

"Od wielu lat oferujemy zabiegi i usługi z zakresu dermatologii estetycznej. Pomagamy naszym klientom zatrzymać i cofnąć czas, pokochać siebie i czuć się doskonale w swojej skórze. Dbamy o wasze zdrowie, komfort i urodę. Rozmawiamy z każdym klientem, dowiadując się jak najwięcej o oczekiwaniach i proponujemy bezpieczne zabiegi, które indywidualnie trafiają w potrzeby.

Posiadamy niemal 10 lat doświadczenia w branży, nieustannie poszerzamy naszą wiedzę oraz kompetencje, dbając o to, aby nasi klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych procedur i zabiegów. Nowoczesna dermatologia estetyczna daje dziś tak wiele możliwości. Potrafimy umiejętnie je wykorzystywać, zatrzymując dla was upływ czasu, cofając oznaki starzenia i usuwając problemy skórne.

Revitallaserjpg

Chcąc zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług współpracujemy tylko z liderami na rynku dermatologii i kosmetologii. Posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, które w skuteczny i bezpieczny sposób pozwalają nam realizować nasze usługi.

Zabiegi wykonujemy między innymi na sprzęcie marek: Synerron, Cutera, Lumenis, Lutronic, Iccoone, Palomar oraz Cynosure. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone kosmetyki i środki o potwierdzonej skuteczności, spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa Juvederm, Croma, Allergan, RevitaCare czy Vivacy.

Dopracowane, przemyślane procedury zabiegowe, najwyższy poziom higieny i bezpieczeństwa, dbałość o komfort i doskonałe samopoczucie klienta, wyselekcjonowany sprzęt, kosmetyki i środki medyczne oraz absolutnie najlepszy zespół doświadczonych specjalistów – wszystko to ponieważ zadowolenie naszych Klientów jest dla nas źródłem satysfakcji i potwierdzeniem, że to, co robimy – robimy najlepiej.
Revitallaser jak si przygotowa do zabiegujpg

Tworząc nasz gabinet kierowaliśmy się troską o wygodę każdego Klienta. Zadbaliśmy o elegancką przestrzeń, gdzie w atmosferze dyskretnej intymności wykonywane są zabiegi.

Wiemy jak ważnym jest swoboda i poczucie komfortu towarzyszące każdej wizycie, dlatego zaraz po wejściu do naszego gabinetu każdego z Was witają świeże kwiaty, zapach naturalnych świec i olejków eterycznych. Dodatkowo każdy może skosztować naszych ziołowych i owocowych herbaty oraz aromatycznej kawy."

Więcej informacji na stronie:  https://revitallaser.pl/