YEYE - stworzone dla kobiecego komfortu

YEYE MADE IN NATURE, nazwa naszej marki, pochodzi z języka suahili i oznacza "ONA". Jest to hołd dla każdej kobiety, która pragnie czuć się komfortowo i swobodnie, w tak wymagającym miejscu, jakim jest sauna. Być może kiedyś zrezygnowałaś z chwili relaksu, czując, że nie jesteś w pełni gotowa na rozpoczęcie przygody z sauną? Być może niepewność dotycząca tego, co ubrać i jak się zachować Cię ograniczała?

Sauna od dawna ceniona jest za swoje zdrowotne korzyści, w tym poprawę kondycji skóry, redukcję stresu i przemęczenia. To miejsce, w którym możemy odnaleźć spokój i relaks. Jednak częstym problemem jest brak pewności, w jaki sposób przygotować się do tak intymnej przestrzeni. Nasza marka odpowiada na te trudności, oferując akcesoria do sauny, które łączą w sobie wiele cech, pozwalających czuć się naturalnie i komfortowo.


Angelika Olsza, założycielka marki YEYE MADE IN NATURE, wie, jak ważne jest, aby każda kobieta mogła czuć się komfortowo, dlatego jej mottem, którym kieruje się, na co dzień jest "Ciesz się swobodą bez kompromisów". Opracowując nasze produkty, kładziemy nacisk na detale, które sprawiają, że każda kobieta może poczuć się dobrze i wyjątkowo, zachowując jednocześnie pełną swobodę ruchów.

Materiały, z których korzystamy, posiadają certyfikat OEKO-TEX Standard, co gwarantuje, wysoką jakość. Używamy głównie naturalnych włókien, takich jak bawełna, które znane są ze swoich właściwości oddychających, co jest kluczowe w gorącym i wilgotnym środowisku sauny.


Każdy element naszej kolekcji zaprojektowany jest z myślą o różnorodnych potrzebach i preferencjach kobiet. Oferujemy cztery unikatowe kroje, które dostosowują się do każdego typu sylwetki i wielkości biustu. Dzięki temu każda kobieta może znaleźć ten idealny, który podkreśli jej atuty, zapewniając jednocześnie komfort.

Marka wychodząc naprzeciw holistycznemu podejściu do życia, chciałaby zadbać o kobiety w każdym calu, dlatego też tworzy idealne warunki do saunowania produkując wysokiej klasy ręczniki Hammam z bawełny tureckiej, bawełniane czapki chroniące włosy oraz skórę głowy przed przegrzaniem. W asortymencie znajdziesz również wiele akcesoriów do regeneracji ciała, umysłu i zatrzymania witalności na dłużej w zaciszu domowego spa.


Te starannie wyselekcjonowane produkty przynoszą ulgę, odmładzają i rewitalizują, tworząc luksusowe warunki do zadbania o siebie.

YEYE to nie tylko marka, ale także ruch na rzecz zapewnienia kobietom przestrzeni, w której mogą czuć się swobodnie, pewnie i naturalnie. Dołącz do nas i ciesz się z każdego momentu dbania o siebie i swoje zdrowie.


https://yeyenatural.pl