Wymarzony uśmiech szybciej, skuteczniej i na dłużej z Mr. Whitening!

Lubimy czuć się dobrze, a na dobre samopoczucie ma wpływ wiele czynników. Nasza psychika zależna jest od kondycji naszego ciała, a nasze ciało zależne jest od tego, jak o nie dbamy. Nic, co jemy, pijemy, czy wcieramy w skórę nie pozostaje bez znaczenia. Zdrowa dieta, ruch i używanie dobrej jakości naturalnych kosmetyków są podstawa do życia w zdrowiu i szczęściu. W Mr. Whitening jesteśmy tego świadomi. Wiemy, że aby przekazać wewnętrzną radość trzeba się uśmiechać, a dużo łatwiej o szczery uśmiech, gdy towarzyszą mu zdrowe, białe zęby. Dlatego stworzyliśmy wyjątkowy żel do wybielania zębów. Nasz poradnik pomoże szybciej, skuteczniej i na dłużej osiągnąć wymarzony uśmiech.

0X3A1612-rjpg

Co kryje się za nazwą Mr. Whitening?

Mr. Whitening, to wyjątkowa, powstała w 2019 roku polska marka, która w krótkim czasie zdołała przekonać wielu, o skuteczności i wyjątkowości swojego produktu, odnosząc tym samym niebywały sukces na rynku kosmetycznym. Kilkuosobowy zespół młodych pasjonatów, włożył całe swoje serce i czas, by opracować nowatorski zestaw do wybielania zębów.

Innowacyjna lampa LED i łagodny żel.

Innowacyjna lampa LED oraz żel z naturalnych, wegańskich i nietestowanych na zwierzętach składników, tworzą domowy zestaw do wybielaniu zębów.
Skład naszych żeli został przygotowany z należytą starannością.
Żel Mr. Whitening jest:

  • bezpieczny - przebadany laboratoryjnie,
  • skuteczny - efekty widać już po kilku dniach stosowania produktu,
  • nie powoduje nadwrażliwości - składa się tylko z naturalnych i wegańskich składników, żadnej chemii!
Dodatkowo urządzenie Mr. Whitening nie jest zasilane kablem, co oznacza, że podczas zabiegu nie jesteśmy uziemieni.

567jpg

Na czym oparta jest wyjątkowość zespołu i jego produktu?

Głównym celem Mr. Whitening jest sprawienie, by na twarzach ludzi gościły uśmiechy, bo wierzymy, że mają magiczną moc uszczęśliwiania. Zestaw Mr. Whitening, jest jednym ze sposobów, na poprawę samopoczucia. Nasza wiedza i doświadczenie pozwoliły na stworzenie produktu spełniającego oczekiwania osób pragnących śnieżnobiałego uśmiechu. Najlepszej jakości składniki, ekologiczne opakowanie, łatwość użytkowania i niespodzianki w każdej paczce. Zestaw z lampą LED jest niezwykle prosty i wygodny w użyciu (jako jeden z niewielu dostępnych na rynku jest bezprzewodowy). Jeden zestaw wystarcza na 6 dni kuracji, a przestrzegając zasad białej diety podczas wybielania, efekt utrzyma się nawet przez kilka miesięcy.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na naszej stronie internetowej www.mrwhitening.com przekazujemy klientom oraz obserwatorom obszerną i niezbędną wiedzę na temat wybielania zębów w domu, np. jak prawidłowo czyścić zęby, zasady stosowania diety wpływającej pozytywnie na wygląd zębów i kości oraz wiele porad dotyczących zdrowia, akceptacji siebie i dobrego samopoczucia. Nasze social media dosłownie uginają się od pozytywnych relacji i opinii. Instagram i facebook jest przepełniony relacjami celebrytów, influencerów i zadowolonych klientów, przedstawiającymi zdjęcia swoich uśmiechów sprzed i po kuracji wybielającej z zestawem Mr. Whitening, więc można przekonać się, że nasze żele są naprawde skuteczne. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi klientami i społecznością w internecie. Odpowiadamy na wszystkie pytania, rozwiewamy wątpliwości. Ponadto, czytamy i odnosimy się do wszystkich opinii, gdyż są one dla nas bardzo ważne! Żel Mr. Whitening został stworzony dla Was, dlatego jesteśmy dostępni 24h na dobę, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania lub rozwiać Wasze wątpliwości.

https://www.mrwhitening.com/