WellBe Pharmaceuticals Laureatem Kobiecej Marki Roku!

wellbe-logo-big-2png

Firma WellBe Pharmaceuticals narodziła się z idei holistycznego spojrzenia na zdrowie człowieka oraz wiary w siłę naturalnych mechanizmów i zdolności organizmu do zachowania równowagi i dobrego samopoczucia. WellBe w procesie tworzenia swoich produktów obficie korzysta z tego co oferuje natura, czyli najczystszych, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań. Umiejętne czerpanie z dóbr natury, korzystanie z wyników najnowszych badań i nowoczesnych technologii, pozwala stworzyć bezpieczne dla zdrowia produkty najwyższej jakości. 

Tytułem Kobieca Marka Roku zostały nagrodzone Batony WELL BITE firmy WellBe Pharmaceuticals!

Batony Well Bite są "smacznym kęsem pełnym zdrowia". Bogate w naturalne, pieczołowicie wyselekcjonowane i pochodzące z certyfikowanych upraw składniki, mają być najlepszą alternatywą dla tradycyjnych przekąsek. Zawartość witamin, mikroelementów, błonnika oraz naturalnego cukru pochodzącego z owoców pozwoli nie tylko zaspokoić głód, czy potrzebę zjedzenia czegoś "słodkiego", ale dostarczy organizmowi dawkę wszystkiego co dobre i potrzebne, by być zdrowym i pełnym energii.

Cała linia licząca 6 różnych smaków i składów to gwarancja 100% naturalności. W batonach Well Bite nie tylko nie znajdziemy dodanego cukru lub syropu glukozowo-fruktozowego jak w innych przekąskach tego typu. Skład batonów pozbawiony jest również konserwantów, spulchniaczy, czy utleniaczy, które często goszczą na opakowaniach produktów nazywanych przez wielu zdrowymi. To najświeższa na rynku linia batonów, które są naprawdę zdrowe i są w pełni naturalne.


http://www.wellbepharma.com/