W. Rusin - bo dobrze być kobietą!Każda z nas ma swoje unikalne cechy, co czyni nas wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Wierzymy jednak, że nas kobiety więcej łączy niż dzieli. Mamy podobne pragnienia, potrzeby, ale i obawy. Uważamy, że skóra każdej kobiety również ma zestaw uniwersalnych potrzeb, które zasługują na wyjątkowe traktowanie jakim jest dostarczenie jej składników, które skutecznie będą wspierać zdolności regeneracyjne skóry.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-14jpg

Tworząc markę W. Rusin firmie zależało, aby produkty były wygodne i przyjemne w użyciu, skuteczne ale delikatne i wypełnione roślinnymi ekstraktami. W. Rusin tworzy kosmetyki wielozadaniowe, które kompleksowo zaspokajają potrzeby Twojej skóry poprzez dostarczenie jej potrzebnego „pożywienia” ,wzmocnienie naturalnych możliwości regeneracyjnych i docieranie do źródeł problemu.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-15jpg

W. Rusin wierzy, że naturalna pielęgnacja niezrównanie wpływa na nasze piękno nie tylko poprzez skuteczne działanie pielęgnacyjne, ale także przez jej ogromny wpływ na dobre samopoczucie. Kiedy zaczniesz stosować naturalne kosmetyki zapragniesz przywrócić naturę do każdej sfery swojego życia.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-20jpg

Firmie zależy na realnym działaniu kosmetyków, a nie jedynie na efekcie placebo, dlatego w swoich produktach wykorzystują najnowsze osiągnięcia technologiczne, jak i stosowane od stuleci wyciągi z roślin. Na całym świecie można odnaleźć rośliny o cudownych możliwościach, jednak marka W. Rusin zrodziła się z fascynacji niesamowitymi właściwościami zdrowotnymi i pielęgnacyjnymi Polskich roślin. Z tego powodu w swoich recepturach nie zapominają również o lokalnych ziołach, kwiatach i owocach.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-38jpg

Firma wierzy, że nawet małymi kroczkami można zmieniać świat, dlatego starają się być odpowiedzialni społecznie. Jako ludzkość zadaliśmy zwierzętom wiele cierpienia. Zwierzęta same się nie obronią, potrzebują nas - ludzi. Dlatego nasze receptury tworzone są tylko z wegańskich składników.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-49jpg

Dbają o to, aby ich opakowania były eleganckie i funkcjonalne, a jednocześnie spełniały ekologiczne standardy. W. Rusin podziwia ideę "zero waste" wiedząc jednak, jak trudno wprowadzić ją w 100% do funkcjonowania firmy. Chcąc zaangażować się w działania na rzecz środowiska naturalnego zrezygnowano tutaj z dodatkowych kartonowych opakowań na kosmetyki.

dafis-sesja-produktowa-wrusin-55jpg

Według W. Rusin definicja piękna wykracza daleko poza powszechnie przyjęte standardy. Piękno to uśmiech, wiara we własne możliwości, pasja, radość i życzliwość. Poprzez ich kosmetyki chcieliby zainspirować wszystkie kobiety, aby dostrzegały swoje piękno.

Więcej na: www.wrusin.pl

#bodobrzebyckobieta

logoslogan_colorpng