Urządzenia Garett Beauty nagrodzone tytułem „Kobieca Marka Roku 2021”


Mezoterapia, mikrodermabrazja, wybielanie zębów – to tylko niektóre profesjonalne zabiegi, które do niedawna były dostępne wyłącznie w salonach kosmetycznych lub gabinetach dentystycznych. Dziś można je wykonać w domu, bezpiecznie i skutecznie, dzięki urządzeniom polskiej marki Garett Electronics. Linia Garett Beauty została nagrodzona tytułem „Kobieca Marka Roku 2021”. To wyróżnienie jest kolejnym potwierdzeniem doskonałej jakości urządzeń, które pokochały Polki.

IMG_20210413_103305jpg

Marka Garett Electronics jest doskonale znana ze swojego innowacyjnego podejścia do technologii. Firma każdym kolejnym projektem udowadnia, że to, co nowatorskie i funkcjonalne, wcale nie musi być drogie. Tak też jest w przypadku linii Garett Beauty.

IMG_20210413_103525jpg

Garett Beauty – profesjonalna pielęgnacja w domowym zaciszu

- Linia Garett Beauty została zainspirowana specyficzną sytuacją, w której znajdujemy się od roku. Wizyty w salonach kosmetycznych są coraz bardziej utrudnione, a wiele pań po prostu z nich rezygnuje. Postanowiliśmy więc ułatwić życie naszym klientkom i stworzyć urządzenia, które umożliwią wykonanie profesjonalnych zabiegów upiększających bez wychodzenia z domu – tłumaczy specjalista Garett Electronics. – Właśnie tak powstała linia Garett Beauty. Dziś to szeroka gama prostych w obsłudze urządzeń, dzięki którym można dogłębnie oczyścić twarz, wykonać mikrodermabrazję, mezoterapię, a także efektywnie wybielić zęby – wyjaśnia.

W kolekcji znalazły się:

· urządzenia do mikrodermabrazji Garett Beauty Pure Skin oraz Pure Skin Pro – skutecznie wspierające walkę ze zmarszczkami, zaskórnikami i innymi niedoskonałościami cery,

Glamour Pure Skin PRO_Zestaw_Easy-Resizecomjpg

· urządzenie do mezoterapii Garett Beauty Fresh Skin, którym można wykonać m.in. gorący kompres oczyszczający, masaż wibracyjny z impulsami EMS oraz fototerapię,

GLAMOUR FRESH SKIN_Zestaw_Easy-Resizecomjpg

· soniczne masażery pod oczy Garett Beauty Lift Eye z funkcjami ciepłego kompresu oraz masażu wibracyjnego z EMS,

· szczoteczki soniczne Garett Beauty Clean oraz Clean Pro – do dogłębnego oczyszczania twarzy,

Glamour Clean Pro_Zestaw_Easy-Resizecomjpg

· urządzenia do profesjonalnego wybielania zębów – Beauty Smile Charge, Connect oraz Lite, wykorzystujące żel wybielający bez nadtlenku wodoru.

Glamour Smile Charge_Zestaw 2_Easy-Resizecomjpg

Uzupełnieniem kolekcji są akcesoria oraz urządzenie do profesjonalnego czyszczenia pędzli do makijażu. Jednym słowem: z linią Garett Beauty dbająca o siebie kobieta może wykonać pełen rytuał pielęgnacyjny – z myślą o zdrowym, promiennym i atrakcyjnym wyglądzie.

Co wyróżnia linię Garett Beauty?

Urządzenia z linii Beauty szybko stały się hitem, zdobywając pozytywne opinie klientek oraz influencerek. Co zadecydowało o ich popularności?

· Skuteczność i bezpieczeństwo – wszystkie produkty spełniają wymogi obowiązujące na terenie UE i efektywnie wspierają pielęgnację skóry.

· Intuicyjna obsługa – każde z urządzeń jest ergonomiczne, a to oznacza, że nawet pierwsze użycie nie sprawia żadnych trudności.

· Wielofunkcyjność – urządzenia zapewniają wiele poziomów intensywności pracy, a dodatkowe nasadki poszerzają ich funkcjonalność. Dzięki temu jednym urządzeniem można wykonać wiele zadań.

· Elegancki design – każde z urządzeń prezentuje się stylowo na kobiecej toaletce, co stanowi dodatkowy atut.

· Niewygórowana cena – jest zaskakująco korzystna w stosunku do jakości.

IMG_20210413_103558jpg

Jeśli zatem szukasz alternatywy dla pielęgnacji w salonie kosmetycznym lub jej uzupełnienia, koniecznie zapoznaj się z urządzeniami tego polskiego producenta. Garett Beauty to idealny sposób na wydobycie wewnętrznego piękna!

IMG_20210413_103628jpg

Więcej na: https://garett.com.pl/pl/c/STREFA-BEAUTY/59