UFO - nowy produkt marki FOREO - Laureata tytułu Kobieca Marka Roku!

brand_logojpg

PRZYSZŁOŚĆ PIELĘGNACJI ZACZYNA SIĘ DZISIAJ

Prezentacja marki FOREO i premiera nowego produktu UFO.

Wszyscy kochamy słodkie lata 70... Ale nadszedł czas na zmiany!

 

Pielęgnacja twarzy... Nic nowego – pianka, tonik, ręcznik, krem. Tak robiły nasze babki i matki. Norma? Wcale nie! To dowód, że od wielu lat nic się nie zmienia. Te same kosmetyki i metody, odrobinę unowocześniane formuły, coraz bardziej kolorowe opakowania. Tak ma wyglądać przyszłość smart beauty? Realia codzienności znacznie się zmieniły. Mamy coraz mniej czasu, jesteśmy często narażone na stres, a zanieczyszczenie powietrza przekracza wszelkie normy. Uważamy, że warto zmodernizować codzienne działania i sprawić by zaoszczedziły nasz cenny czas i jeszcze lepiej dbały o naszą skórę!

 

Szwedzka marka FOREO – znana marka urodowa specjalizująca się w pielęgnacji twarzy, gwarant najwyższej jakości standardów piękna i dobrego samopoczucia, ma na to sposób. I to dla każdego – For Every One! Bo przyszłość zaczyna się dzisiaj, dzięki prawdziwie kosmicznej technologii.

 

UFO WYLĄDOWAŁO

Beauty rewolucja? Nareszcie! Nie bój się jej! Przecieranie twarzy tonikiem to żadna filozofia? Za to kompleksowa pielęgnacja twarzy to już zadanie, którego podjąć się może tylko FOREO  – lider i ekspert smart beauty. FOREO  to przyszłość. Czas zmienić reguły gry. Prawdziwy kosmos! A jeśli kosmos, to... wierzysz w UFO? Nie? To zaczniesz.

 

UFO marki FOREO to inteligentna maseczka do twarzy, która w 90 sekund poradzi sobie nie tylko z idealnym wtłoczeniem maseczki dzięki pulsacjom T-Sonic, ale przede wszystkim łączy w sobie dwa największe trendy beauty 2018 roku – technologię LED i termoterapię, które stoją za sekretem pięknej skóry. I to bez wychodzenia z domu!

  image001png

UFO WYLĄDOWAŁO W WARSZAWIE

Wielka premiera UFO – nowego produktu na rynku polskim, które wylądowało w sprzedaży w Perfumeriach Douglas. Okrągłe urządzenie nie tylko pod kątem designu przypomina niezydentyfikowany obiekt latający, ale głównie ze względu na nowe technologie i niezwykłe działanie. Jest to inteligentna pielęgnacja maseczkami, oparta na zaawansowanych technologiach i formułach koreańskich masek. Intensywna kuracja skóry zamyka się w zaledwie 90 sekundach! Technologia Hiper-Infusion pozwala na emitowanie ciepła lub zimna w głąb skóry, a połączone z pulsacjami T-Sonic™, gwarantują świetne efekty. Czerwone, zielone i niebieskie światło LED odmładza skórę, rozjaśnia ją i walczy z jej niedoskonałościami.

 

Oto smart beauty – inteligentne i innowacyjne podejście do pielęgnacji – na dodatek możliwe w domu i dostępne dla wszystkich. Już nie wykręcisz się brakiem czasu, a twoja skóra w końcu dostanie to, na co zasługuje.

 

Inteligentne Maseczki UFO są wykonane z miękkiej mikrofibry nasączonej ekstraktami roślinnymi oraz owocowymi, skoncentrowanymi olejami naturalnymi oraz hydrolatem. Każda z maseczek jest kompatybilna z urządzeniem, które pogłębia efekty jej działania. Obecnie są dostępne dwa rodzaje maseczek.

 Maska ‘Make My Day’: -

Zawiera kwas hialuronowy oraz algi czerwone. Składniki te zapewniają głębokie nawilżenie oraz ochronę skóry przed czynnikami zewnętrzymi oraz wyzwalają jej naturalny blask. Po włączeniu UFO, rozpocznie się 30-sekundowy zabieg termoterapii, której towarzyszy światło czerwone LED – przygotowuje to skórę do dalszego zabiegu oraz otwiera pory. Przez kolejne 30 sekund pulsacje T-Sonic pozwalają głęboko wniknąć esencji maski do wnętrza skóry. Przez ostatnie 30 sekund urządzenie emituje światło zielone LED oraz pulsacje o niższej intensywności, aby wyrównać koloryt skóry i nadać jej blasku.

 image002png

Maska ‘Call It A Night’: -

Zawiera wyciąg z żeń-szenia oraz oliwę z oliwek, aby odżywiać i rewitalizować skórę – ta specjalnie wyselekcjonowana formuła regeneruje skórę podczas snu. Zabieg rozpoczyna się 30 sekundowymi interwałami pulsacji T-Sonic w połączeniu z termoterapią i czerwonym światłem LED, aby wtłoczyć esencję maski pod powierzchnię skóry. Następnie pulsacje T-Sonic przechodzą w tryb niskiej częstotliwości – w tym trybie czerwone światło LED pozostaje włączone, natomiast wyłącza się termoterapia – w tej fazie urządzenie skupia się na poprawie mikrocyrkulacji krwi oraz przywróceniu skórze elastyczności.

 image003png

Każde z urządzeń FOREO  udowadnia, że przyszłość zaczyna się dzisiaj, a każda kobieta zasługuje na najlepszą z możliwych pielęgnacji. Gdzie? Wszędzie! Kiedy? Zawsze!

 

Inteligentna maseczka do twarzy UFO  jest dostępna w Perfumeriach Douglas (stacjonarnie i online), Iperfumy.pl, Sephora (online) oraz na stronie producenta.