Ubrania na każdą okazję z Mój Kraj Taki Piękny!


Pochwała wygody i uniwersalnych rozwiązań, podanych w ultra kobiecej formie – te słowa najlepiej opisują filozofię Mój Kraj Taki Piękny.

after_hours_mktp_bluza_bialaMKTP_sesja_30_04-217jpg

MKTP tworzy z myślą o współczesnych, zabieganych kobietach, które spełniają się czy to zawodowo, czy w domu, w roli mamy. Ubrania marki mają podkreślać ich naturalne piękno i sprawiać, że czują się swobodnie i jak najlepiej w swojej skórze. Co istotne, kapsułowe kolekcje tworzone są tak, by móc nosić je i dowolnie zestawiać od rana do wieczora.

aloes_kobieca_historiaMKTP_sesja_30_04-17jpg

Bestsellerami marki są mięsiste, bawełniane Peleryny do zadań specjalnych – od których zaczęła się cała historia i które dostępne są we wszystkich kolorach tęczy. Obok nich nie można zapomnieć o mistrzowskich Płaszczobluzach, czyli alternatywie dla klasycznych okryć wierzchnich, z obszernym kapturem i pojemnymi kieszeniami.

okladka_mktpKIDS_ROSE_BROWN_paszczobluza_mktp2021-04-21 MKTP19726jpg

Naturalną kontynuacją damskiej kolekcji jest linia dedykowana małym i większym Łobuziakom. Mowa o Mktp Kids, czyli minaturowych projektach, które są odzwieriedleniem bestsellerów dla dorosłych. Co istotne, marka wprowadziła też niadawno pierwsze modele dla męskich odbiorców. Teraz więc już cała rodzina może cieszyć się ich projektami.

okladka_mktpkids_BANAN_paszczobluza_mktp2021-04-21 MKTP20037jpg

Kolekcje tej polskiej marki podkręcają codzienność, stawiając wysoko postawioną poprzeczkę nie tylko w kwestii dopracowych, basicowych propozycji. Projekty MKTP należą bowiem do tych, które nie tylko przetrwają próbę czasu, ale też skutecznie podkręcą garderobę, a to właśnie ze względu na klasyczne linie, najwyższej jakości materiały i tak ważną w dzisiejszych czasach wygodę. W ich kapsułowych kolekcjach znajdziemy zarówno kobiece sukienki, uniwersalne bluzki czy oryginalne bluzy, które bez kompleksów mogą być alte
rnatywą dla eleganckich okryć wierzchnich.

marynarka_mktpMKTP_sesja_30_04-133jpg

Warto pamiętać, że MKTP to projekty lokalne – od podszewki po wykończenia. Materiały czerpane są z kolebki polskiej mody, czyli Łodzi i powstają na terenie Polski. Marka współpracuje z oddanymi swojej pracy rzemieślnikami, 
a każdy egzemplarz wykonywany jest z taką samą pasja i dbałością o najmniejszy szczegół.

kobieca_historia_mktpMKTP_sesja_30_04-095jpg

Projektantki korzystają w głównej mierze z naturalnej i oddychającej bawełny. Jeżeli tego wymaga krój, próbują znaleźć złoty środek w postaci domieszki wiskozy czy ekologicznie pozyskiwanego poliestru, co uzasadnione jest uzyskaniem większej trwałości ubrań, by mogły one pozostać z nami na dłużej.

plaszczobluza_mktp_kidsMKTP_kids_sesja_21_04-45jpg

Bezpretensjonalne, proste i ponadczasowe. Tym c
echom MKTP pozostaje wierne od początku istnienia i takie są też kolejne kolekcje marki - nie uznające sezonowości i przelotnych trendów.
Na koniec powiemy jedno - codzienna garderoba już dawno nie prezentowała się tak dobrze!

Więcej na: https://mojkrajtakipiekny.com/

LOGO_MKTP_OK2_POZIOM_SMALLjpg