Tytuł Kobiecej Marki Roku dla wózka dziecięcego Bugaboo Fox

Bugaboo_logojpg

Bugaboo International BV to holenderska firma, która w 1999 roku zrewolucjonizowała sposób przemieszczania się każdej rodziny, dzięki wprowadzeniu na rynek innowacyjnego i oryginalnego wózka spacerowego. Teraz, niemal 20 lat później od tego wydarzenia, w ofercie marki dostępnych jest 5 modeli wózków: lekki wózek spacerowy Bee5 , wielofunkcyjny Cameleon3, wózek dla bliźniąt lub rodzeństwa Donkey2, biegowy Runner oraz najnowszy Bugaboo Fox.

Wózek dziecięcy Bugaboo Fox został nagrodzony tytułem Kobieca Marka Roku 2018!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Poziom zastosowanych, inteligentnych rozwiązań w konstrukcji wózka sprawia, że Bugaboo Fox jest idealnym wózkiem dla tych rodziców, którzy z chwilą pojawienia się w ich życiu dziecka chcą nadal zachować swój własny styl życia. Niezależnie od tego, czy chodzi o podróże, spotkania towarzyskie, zakupy czy też po prostu o przebywanie na świeżym powietrzu, Bugaboo Fox pozwala rodzicom na powiedzenie „TAK” wszystkim tym rzeczom, które kochają.

wozek1jpg

wozek2jpg

Wózek zapewnia rodzicom prowadzenie i manewrowanie bez wysiłku, dzięki czemu pokonywanie zakrętów, ruchliwych ulic i ciasnych przestrzeni jest niezwykle proste. Nadszedł czas aby powiedzieć „TAK” spontanicznym spotkaniom lub weekendowym wyjazdom poza dom.

Bugaboo Fox jest wykonany z mocnych materiałów, przy czym jest on ultralekki /9,9 kg/ dla łatwego podnoszenia i przenoszenia. Jeśli w domowym schowku jest zaskakująco mało miejsca – wystarczy użyć trybu kompaktowego po złożeniu. Czy będzie on pasował do Twojego mieszkania w mieście? „TAK”


wozek3jpg


wozek4jpg

Bugaboo dokonało świadomego wyboru odnośnie materiałów z których korzysta. Tkaniny Bugaboo Fox wytwarzane są z 92 butelek PET pochodzących z recyklingu. Dzięki temu rodzice i producent mają wpływ na ochronę środowiska w którym żyjemy my i żyć będą nasze dzieci i wnuki.

Rodzice mogą stworzyć swój własny wózek pasujący do ich stylu życia, dzięki opcji Mix and Match. Bugaboo oferuje szeroki wybór / ponad 80 zestawień kolorystycznych / kolorów i tkanin, a także szeroki wybór nakładek na rączkę oraz kołpaków. Wraz z nowym sezonem , lub dla kolejnego dziecka, rodzice mogą łatwo wymienić dotychczasowe tkaniny, aby stworzyć jego zupełnie nowy wygląd.

Bugaboo Fox ma wiele funkcji zaprojektowanych tak, aby ułatwić rodzicom ich życie. Siedzisko umieszczone jest na optymalnej wysokości, a hamulec nożny może być uruchomiony za pomocą jednego, prostego „kliknięcia”. Wózek wyposażony jest w duży, łatwo dostępny kosz pod siedziskiem, więc rodzice mogą zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebują.

Produkty Bugaboo zostały nagrodzone przez mamy i niezależne kapituły wieloma nagrodami m.in.

Red Dots Awards, Dobry wzór 2016, Made for Mums, Practical parenting&pregnancy, Mothe&Baby Awards i inne.

Wózki Bugaboo możemy zobaczyć nie tylko na ulicach największych miast świata ale również w produkcjach filmowych: „Seks w wielkim mieście” , „Dziennik Bridget Jones.

Bugaboo współpracuje również z najlepszymi i najbardziej cenionymi markami: Missoni, Diesel, Andy Warhol, Paul Frank, Bas Kosters, Marc Jacobs, Viktor&Rolf, We are Handsome.

 4 kids logojpg

Wyłącznym dystrybutorem produktów Bugaboo w Polsce jest firma 4KIDS-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o. Sp.K.

Celem 4KIDS jest być firmą wiarygodną , rzetelną i profesjonalną, zapewniającą dla swoich klientów produkty najwyższej jakości. Wszystkie te cele, obecnie z dużym sukcesem realizowane, wsparte są przede wszystkim poszanowaniem dla pracowników, poszanowaniem dla prawa i etyki. 4KIDS aktywnie wspiera najuboższe rodziny poprzez bezpośrednie kontakty, uczestnictwo w Szlachetnej paczce oraz organizacje charytatywne np. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

 Produkty Bugaboo znajdziesz na stronie www.bugaboo.pl