Tytuł Kobiecej Marki Roku dla SKIN CARE EXPERT SNAKE!

ppe-pl-logo-floslek-pharmajpg

FLOSLEK to firma produkująca nowoczesne i bezpieczne dermokosmetyki, których receptury są oparte na bazie naturalnych surowców. Jakość i bezpieczeństwo kosmetyków potwierdzają badania dermatologiczne i aplikacyjne wykonywane przez niezależne, wyspecjalizowane jednostki oraz satysfakcja milionów klientów.

Tytułem Kobieca Marka Roku 2017, została nagrodzona linia kosmetyków SKIN CARE EXPERT SNAKE firmy FLOSLEK!
floslek_snakejpg

SKIN CARE EXPERT SNAKE to linia nowoczesnych kosmetyków precyzyjnie redukujących zmarszczki. Kosmetyki SKIN CARE EXPERT SNAKE  opierają się na innowacyjnej formule Snake Effect Technology, która natychmiastowo wygładza zmarszczki. W linii znajdują się produkty zapewniające kompleksową pielęgnację twarzy zarówno w dzień, jak i w nocy. 

Linia SKIN CARE EXPERT SNAKE składa się z pięciu produktów:
  • krem wypełniający na noc
  • krem odżywczy na dzień
  • krem napinający na dzień
  • krem konkurujący na dzień
  • ESSENZA Reduktor wieku
Krem wypełniający na noc skutecznie przeciwdziała pięciu kluczowym oznakom starzenia się skóry. Wzmacnia i odbudowuje strukturę skóry, poprawia jej elastyczność i jędrność oraz intensywnie ją regeneruje. Efekt - wygładzone zmarszczki i bruzdy oraz wymodelowany kontur twarzy.

Krem odżywczy na noc,  głęboko odżywia skórę, wygładza zmarszczki i przeciwdziała pojawianiu się nowych. Efekt – intensywnie wygładzona oraz subtelnie rozjaśniona, miękka w dotyku skóra.

Krem napinający na dzień, dzięki doskonałej formule, krem skutecznie pielęgnuje skórę oraz spłyca zmarszczki mimiczne i statyczne. Efekt – wyraźnie napięta i pięknie rozjaśniona cera oraz podniesiony kontur twarzy.

Krem konkurujący na dzień, intensywnie napina, ujędrnia i rozjaśnia skórę oraz wyraźnie spłyca zmarszczki i bruzdy. Efekt - wymodelowany owal twarzy i elastyczna skóra, dzięki czemu twarz wygląda na znacznie młodszą i pięknie odprężoną.

Produktem dopełniającym linię  SKIN CARE EXPERT SNAKE jest ESSENZA Reduktor wieku.
Zmarszczki, które powstają w wyniku ruchów mięśni (mimika twarzy) z czasem pogłębiają się i utrwalają. Zawarty w ESSENZA specjalistyczny neuropeptyd o działaniu imitującym jad żmii rozluźnia oraz zmniejsza częstotliwość skurczów mięśni, dzięki czemu skutecznie wygładza zmarszczki oraz zapobiega powstawaniu nowych. ESSENZA wyraźnie modeluje owal twarzy, poprawia jędrność i elastyczność skóry oraz nadaje twarzy młodszy wygląd.