Tytuł Kobiecej Marki Roku dla JUST BECK!

Restrykcyjne diety, wyczerpujące ćwiczenia i długie miesiące pracy, a efektów nadal nie widać? Czasem trzeba sobie trochę pomóc, aby szybciej wyszczuplić ciało. Modelowanie ciała nie będzie takie trudne jeśli pomożesz sobie używając gorsetów wyszczuplających.

Pierwsze efekty pojawią się od razu po założeniu. A dzięki systematycznemu noszeniu tracimy zbędny tłuszcz z talii już po kilku tygodniach. Regularne noszenie gorsetu powoduje stopniową redukcję obwodu talii.

Dzięki elastycznym fiszbinom, które są wszyte w gorset stopniowo spłaszczamy brzuch, stabilizuje się postawa ciała i uzyskujemy wcięcie w talii. W połączeniu ze zdrową dietą i aktywnością fizyczną redukujemy zbędny tłuszcz z talii w ciągu kilku tygodni. Gorsety dodatkowo ułatwiają odchudzanie, ponieważ nosząc gorset uczymy się spożywać mniejsze posiłki. Modelowanie brzucha odbywa się dosyć szybko, średnio klientki firmy Just Beck zmieniają rozmiar co 5-7 tygodni. Tracąc w ten sposób ok 7-10 cm w obwodzie brzucha.

 Jak to możliwe?

Gorsety pobudzają aktywność termiczną i stymulują pocenie, pełnią funkcję pewnego rodzaju sauny dla brzucha, więc Twój organizm spala komórki tłuszczowe szybciej i efektywniej. Najlepiej działa, jeśli będziesz go nosić kilka godzin dziennie, wybrane modele gorsetu możesz wykorzystać również podczas treningu :)

Jest to bardzo dobre rozwiązanie również dla kobiet po ciąży, które chcą wrócić do formy sprzed porodu. Firma Just Beck stworzyła specjalne modele dla kobiet po porodzie.

Z regulacją, elastycznymi wygodnymi fiszbinami i wydłużeniem z przodu, aby schować cały brzuszek. Pomagają również kobietom, które zmagają się z rozejściem mięśnia prostego brzucha. Regularne noszenie bardzo szybko zmniejszy brzuch. Lekarze zalecają stosować je po okresie połogu przez kilka godzin dziennie. Aż do uzyskania satysfakcjonujących rezultatów.

Kobiety noszące gorset zauważają znaczną poprawę wyglądu brzucha, jest bardziej wymodelowany, mniejszy. A przede wszystkim działają rewelacyjnie na nasze samopoczucie. Od razu po założeniu efektu są widoczne, wizualnie tracimy kilka kg:) dlatego klientki czują się dużo pewniejsze siebie. Mogą pozwolić sobie na bardziej dopasowane ubrania, stają się bardziej atrakcyjne również dla swojego partnera.

4png

Piękna i kobieca figura klepsydry to obecnie to, o czym marzy większość kobiet. Idealna sylwetka jest teraz na wyciągnięcie ręki! Wystarczy, że założysz gorset Just Perfect Body. Gorsety wyszczuplające tej marki działają podwójnie. Po pierwsze pozwolą Ci momentalnie i widocznie zmniejszyć obwód talii i wyprostować sylwetkę, a po drugie pomogą Ci pozbyć się zbędnych kilogramów. 

 To jednak nie wszystko, gorsety Just Perfect Body uszyte z wysokiej jakości lateksowego materiału, pozyskiwanego z drzewa kauczukowego, który ułatwia również usuwanie toksyn z organizmu.

Klientki firmy Just Beck zaczynają od swojego rozmiaru i stopniowo z tygodnia na tydzień redukują rozmiar na mniejszy. Robią to rozsądnie, nie ściskają się tak jak robiono to kiedyś. Gorsety są dostępne w każdym rozmiarze, od 50 cm do 160 cm w talii.
 5png

Pomysł na otwarcie firmy pojawił się u młodej mamy po uwagach jakie otrzymała od swojej „ teściowej” na temat braku talii:) Anna Beck postanowiła poszukać rozwiązania, które pomoże jej wymodelować talię i spłaszczyć brzuch po urodzeniu dwójki dzieci. Ale na rynku nie znalazła niczego co sprawdzi się na codzień, na wyjścia. Dlatego postanowiła, że poszuka firmy, która je dla niej uszyje. Po noszeniu gorsetu przez klika miesięcy zobaczyła jak zmniejsza się brzuch i talia, postanowiła, że podzieli się tym z innymi kobietami, które walczą ze swoimi kompleksami.

Firma powstała w 2015 roku i cały czas się rozwija, wprowadzając nowe produkty na życzenie klientek, które nie wyobrażają sobie wyjścia bez gorsetu. Traktują je jak drugą skórę, czują się pewniejsze siebie, bardziej atrakcyjne i seksowne.

Każda kobieta marzy o założeniu dopasowanej sukienki , wiele kobiet nie ma odwagi tego zrobić – bo wystający brzuch, boczki, fałdki. Ale firma wymyśliła modele wydłużone z przodu, zakrywające cały brzuch i podkreślające talię. Są bardzo dyskretne i wygodne. Z różnymi zapięciami na suwak, na haftki lub łączone.

Marka JUST BECK została nagrodzona tytułem Kobieca Marka Roku 2018!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Wszystkie modele dostępne są na stronie sklepu www.sklep.justbeck.com.pl