Tytuł Kobieca Marka Roku został przyznany marce Kabos

Jeśli interesujesz się stylizacją i pielęgnacją paznokci, wykonujesz lub chciałabyś wykonywać manicure hybrydowy a do tego cenisz sobie jakość i polskie produkty to marka Kabos jest wprost dla Ciebie stworzona!

Kabos to polski producent prawdziwych lakierów hybrydowych (linia Gelike), lakiero-żeli (Infini), żeli do stylizacji i do zdobień, akcesoriów do manicure oraz kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała.

olejekPNG

Jedną z podstawowych wartości marki Kabos jest bezpieczeństwo stosowania- linia lakierów hybrydowych KabosGelike to najmniej uczulające produkty tego typu na rynku. Są to hybrydy nieinwazyjne dla płytki paznokcia- nie wymagają matowienia czy stosowania preparatów kwasowych, dzięki czemu są idealne dla osób bez dużej wiedzy i praktyki z zakresu stylizacji paznokci. Stawiamy również na edukację i świadomość naszych Klientek. Regularne cykle szkoleń i dostępne materiały edukacyjne krok po kroku przedstawią etapy malowania hybrydą, nauczą jak nie zniszczyć płytki paznokcia podczas aplikacji i usuwania stylizacji i przede wszystkim jak cieszyć się manicure hybrydowym po uczuleniach i problemach skórnych!

Infini KabosPNG

https://kabos.pl/pl/