Tytuł Kobieca Marka Roku został przyznany marce Ingenii!

logo Ingenii blackpng

"BJB Cosmetics to firma skupiająca działania osób, które w branży kosmetycznej działają z sukcesami od 2001 roku. Głównym filarem firmy są ludzie, których pasja do kosmetyki napędza poszukiwania nowych, innowacyjnych rozwiązań w dbaniu o urodę. W 2011 roku firma rozpoczęła projekt INGENII, który miał na celu stworzenie innowacyjnych produktów do pielęgnacji skóry twarzy. Założenia jakości produktów oparto o wiedzę płynącą z rynku usług kosmetycznych. Dzięki niej wytypowano składniki aktywne, które pozwalają na osiąganie widocznych efektów w krótkim czasie. Ustalono również pożądaną formę aplikacji produktów. Prace nad doskonaleniem próbnych mas kosmetyków trwały pięć lat. Dopiero będąc absolutnie pewnym osiągnięcia założonych celów w listopadzie 2016 roku wprowadzono na Polski rynek pięć produktów do pielęgnacji skóry twarzy pod marką INGENII. Od tej pory produkty zdobywają popularność wśród użytkowników, doceniających ich niezwykłą jakość osiągniętą przy zachowaniu dobrego stosunku do ceny.

Marka Ingenii otrzymała tytuł Kobieca Marka Roku 2018!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Kosmetyki Ingenii są dedykowane do sprzedaży detalicznej w salonach kosmetycznych. Sekretem skuteczności produktów jest połączenie składników aktywnych w sposób zapewniający ich komplementarne działanie.

Ingenii to określenie wiążące w sobie pomysł i naukę, coś nowego i naturalnego, opartego na talencie i wiedzy.

Ingenii cosmetique – Kosmetyki z pomysłem, oparte na doświadczeniu i wiedzy osób mających wkład w ich powstanie. Kosmetyki nowe, świeże. Kosmetyki, których formuły zostały skomponowane z szacunkiem do nauki i natury, czerpiąc z ich mądrości.

Ingenii cosmetique – Zaufaj mądrości natury."

kmr_ingeniijpg

www.ingenii.eu