Tytuł Kobieca Marka Roku został przyznany marce Batiste!

logojpg

Batiste to marka pochodząca z Wielkiej Brytanii, która od ponad 40 lat wyznacza światowe trendy w produkcji suchych szamponów. Suche szampony Batiste błyskawicznie odświeżają fryzurę bez użycia wody, sprawiając, że włosy stają się przyjemne w dotyku, pachnące oraz zwiększają swoją objętość. Wyjątkowa formuła oparta na skrobi ryżowej pochłania sebum oraz unosi włosy, optycznie dodając im objętości – wystarczy tylko spryskać włosy tuż u nasady, a następnie wmasować produkt i ułożyć fryzurę. Produkt nie wymaga wyczesywania, po wmasowaniu nie zostawia białych śladów.

Batiste_Camouflagejpg

Batiste oferuje najszerszą gamę wariantów (blisko 30), w tym poręczne szampony w opakowaniach mini o pojemności 50 ml, które można przewozić w bagażu podręcznym oraz wersje wzbogacone: zwiększające objętość bądź z pigmentem, dostosowane do koloru włosów – dla blondynek, szatynek, brunetek – ukrywające ślady siwizny i odrosty.

Ogromną zaletą suchych szamponów Batiste są ich urzekające zapachy, piękne opakowania, a przede wszystkim ich skład – nie zawierają bowiem SLS, parabenów, silikonów, detergentów, soli aluminium (Aluminum Starch Octenylsuccinate).

Nie są testowane na zwierzętach i są odpowiednie dla wegan.

Na rynku suchych szamponów marka Batiste jest niekwestionowanym liderem kategorii nagradzanym w ciągu ostatnich lat w różnych plebiscytach konsumenckich i branżowych 28 razy.

Batiste_MINI_TropicalCherryOriginalpng

W ostatnich latach marka poszerzyła swoje portfolio o linię produktów do stylizacji włosów na sucho – Batiste Stylist.

Dzięki specjalnie opracowanej formule Batiste Stylist pozwala na szybką i jak nigdy dotąd łatwą zmianę stylizacji każdej fryzury. W linii znajdziemy: wygładzający spray, zapobiegający puszeniu i elektryzowaniu się włosów, spray zwiększający podatność włosów na układanie, spray nabłyszczający i jednocześnie chroniący włosy przed działaniem wysokiej temperatury, spray i puder zwiększające objętość oraz dwa niezawodne lakiery do włosów.

Zaletą produktów marki Batiste jest możliwość używania ich na sucho, co w znacznym stopniu skraca czas przygotowania fryzury. Keratyna, olej Inca Inchi oraz witamina E, którymi zostały wzbogacone produkty linii do stylizacji sprawią, że włosy zyskają wymarzony wygląd i jednocześnie pozostaną naturalne, lśniące i odżywione.

Więcej na www.batiste.pl 

na_stronejpg