Tytuł Kobieca Marka Roku dla WS ACADEMY Wierzbicki & Schmidt szkolenia fryzjerskie

 Akademia Wierzbicki & Schmidt to ultranowoczesne miejsce spotkań fryzjerów i stylistów z każdego zakątka kraju, w którym założyciele marki wraz z Instruktorami mogą z ogromną wiedzą i zaangażowaniem dzielić się tym, co najistotniejsze w tej branży. Oprócz nowoczesnej i profesjonalnej jednostki szkoleniowej Akademia to również prężnie rozwijająca się firma powstała z połączenia pasji i miłości do sztuki fryzjerskiej dwóch niesamowicie utalentowanych i barwnych osobowości - Andrzeja Wierzbickiego i Tomasza Schmidt.

KMR IMG_9990-Editjpg

 Nowo otwarta przestrzeń szkoleniowa posiada zaplecze multimedialne, bogato wyposażone stanowiska pracy oraz dostęp do profesjonalnych produktów oraz kosmetyków do koloryzacji i pielęgnacji włosów. Z powodzeniem przez lata założyciele Akademii wspierali rozwój polskiego fryzjerstwa oraz przeprowadzali liczne interwencje mające na celu zrewolucjonizowanie pracy salonów fryzjerskich. Był to równocześnie impuls do stworzenia miejsca, w którym adepci fryzjerstwa mogliby szlifować swoje umiejętności oraz rozwiewać wszelkie pojawiające się wątpliwości dotyczące ich codziennej salonowej pracy. 

 Akademia Wierzbicki & Schmidt specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu strzyżeń damsko-męskich, koloryzacji, stylizacji oraz pielęgnacji. Od podstawowych podstaw po zaawansowane i kreatywne techniki przedstawiane w najciekawszy i najrzetelniejszy sposób przez najlepszych Instruktorów WS Academy o wykształceniu mistrzowskim i pedagogicznym, absolwentów prestiżowych Akademii z całego świata. Kadra szkoleniowa ani na moment nie zatrzymuje się w kwestiach własnego kształcenia aby móc cały czas prezentować najbardziej aktualne oraz najskuteczniejsze metody i techniki mistrzostwa fryzjerskiego. Szkolenia prowadzone są w oparciu o bardzo intensywny grafik, dzięki któremu oferuje liczne terminy kursów, dzięki czemu nie trzeba długo czekać aby spełniać swoje marzenia i realizować plany zawodowe.

LCW DSC_0424  kopiajpg

 WS Academy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych branżą fryzjerską - słuchają potrzeb swoich Kursantów oraz umożliwiają im szeroki dostęp do ich wiedzy oraz doświadczenia. Bogata oferta szkoleniowa zapewnia stylistom będącym na każdym poziomie zaawansowania możliwość dalszego kształcenia zawodowego. Szansę mają również te osoby, które nigdy wcześniej nie miały styczności z branżą a marzą o tym, aby postawić swoje pierwsze kroki jako fryzjerzy - w przystępny i wieloetapowy sposób przybliżają tajniki strzyżenia i barwienia włosów przyczyniając się do rozwoju zawodowego osób zagrożonych utratą pracy oraz wymagających przebranżowienia. Z powodzeniem współpracują z licznymi ośrodkami oferującymi dofinansowania, dzięki którym Kursanci mogą pokrywać koszty szkolenia.

 Ich misją i nadrzędnym celem jest pobudzenie w każdej osobie, która bierze udział w szkoleniu, wewnętrznej odwagi oraz pasji do fryzjerstwa dzięki tworzeniu niesamowitych i perfekcyjnych fryzur oraz upięć. Dążą do tego, aby fryzjerstwo było inspiracją oraz radością tworzenia!  

http://wierzbicki-schmidt.pl/ 

na_strone_szkpng