Tytuł Kobieca Marka Roku dla New Anna Cosmetics!

Historia New Anna Cosmetics sięga 1991 roku . Działając od tego czasu firma NEW ANNA COSMETICS nieustannie tworzy niepowtarzalne linie preparatów do pielęgnacji włosów i ciała. Obecnie produkty firmy dobrze znane nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach na całym świecie.

Celem firmy jest tworzenie bezpiecznych, nowoczesnych produktów. Oferując swoje produkty, firma pamięta o lojalności wobec Klientów, która są podstawową miarą sukcesu. Jest ona najważniejszym wyznacznikiem potwierdzającym jakość i skuteczność naszych preparatów. Firma skutecznie realizuje indywidualne rozwiązania biznesowe zaspokajające potrzeby swoich Partnerów i ich Klientów. Wykwalifikowana Kadra, dba każdego dnia o najwyższy poziom współpracy z Partnerami Handlowymi. New Anna Cosmetics tworzy innowacyjne rozwiązania, dopasowując je do specyfiki rynku oraz Partnerów Handlowych.

Tytułem Kobieca Marka Roku 2018 została nagrodzona marka "Body with Lov" Sweet Temptation!

kobieca-marka-logo-2018jpg

Sweet Temptation -Whipped Body Cream, Bath Sea Salt, Bath Caviar, Massage Oil, Sugar Body Scrub, Lip Scrub 

Luksusowa, innowacyjna linia produktów do pielęgnacji ciała łącząca w sobie moc składników odżywczych i niesamowitą, pobudzającą zmysły nutę zapachową. Seria produktów wyróżnia się przyciągającymi wzrok kolorami i nowoczesnym designem. Unikalna formuła,  bogaty skład oparty na naturalnych olejkach i ekstraktach ziołowych oraz wysoka jakość stanowią doskonały zestaw do zabiegów Home SPA.

sklep.annacosmetics.com.pl/