Tytuł Kobieca Marka Roku dla KRINGLE CANDLE!

KC_square logo-500x500jpg
Świece Kringle Candle łączą wszystko co najlepsze z 40-letniej tradycji i innowacyjności.
Zaprojektowane zostały tak, aby cieszyć w każdym wnętrzu. Zapachy zostały opracowane we współpracy z najlepszymi perfumiarzami, którzy wybrali wachlarz najbardziej realistycznych aromatów do naszych świec. Białe świece nie tylko pasują do każdego otoczenia, ale również palą się czystym, jasnym płomieniem.

To najjaśniejsze światło, bez dodatków barwników. Każda świeca wypełnia dom wspaniałym intensywnym i długo trwającym zapachem. Czy nie właśnie tego oczekujesz od świec zapachowych premium? Marka Kringle Candle posiada ​ponad 150 unikalnych aromatów w kolekcji Kringle Candle i Country Candle. ​Produkty są ​w 100% ​wykonywane w USA​. ​

Dwie bestseller'owe pozycję marki to:

​Grey​

Zapach "Grey" to niezwykłe połączanie cytrusów, kwiatów, egzotycznych gatunków drzew i piżma z delikatną nutą wanilii​. Zdecydowanie zapach któremu nie można się oprzeć​! Elegancki i zmysłowy..przyjemnie otulający pomieszczenie niczym ekskluzywne wytworne męskie perfumy.  Pozwól sobie na chwileczkę zapomnienia z tym pięknym zapachem​ i oddaj się pełni relaksu.

Gold & Cashmere

Podaruj sobie niezwykły prezent. Ten ciepły aromat jest niczym otulenie delikatnym kaszmirowym swetrem w chłodny wieczór. Zapach wypełniony jest po brzegi słodkimi owocami cytrusowymi, śmietankową wanilią, piżmem, aromatem klonu i drzewa sandałowego dając w efekcie, delikatny, marzycielski zapach.

www.kringle.pl